ΑΕΚ

Εντονες διαμαρτυρίες στην ΑΕΚ για το καθαρό γκολ του Ανσαριφάρντ που ακυρώθηκε

Ο Καρίμ Ανσαριφάρντ λίγο πριν την λήξη του ημιχρόνου σκόραρε ένα κανονικό γκολ, αλλά αυτό ακυρώθηκε λανθασμένα.

Ο Ανσαριφάρντ καλυπτόταν την ώρα της σέντρας και με το άγγιγμα του έκανε το 1-2 για την ΑΕΚ, αλλά ακυρώθηκε το τέρμα.

Ο Ιρανός φορ διαμαρτυρήθηκε έντονα στο ημίχρονο. «Είμαι σίγουρος, μου ακυρώσατε κανονικό γκολ» φώναζε ο Καρίμ μπαίνοντας μέσα ενώ το ίδιο έλεγαν στους διαιτητές και οι άνθρωποι του πάγκου της Ενωσης μπαίνοντας στα αποδυτήρια.

«Πηγαίνετε στα αποδυτήρια» ήταν η μόνη ατάκα του Βέλγου ρέφερι.

Σοφία Μπεκατώρου: «Ολυμπιονίκης μου επιτέθηκε σεξουαλικά στα 16 μου…»

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Εντονες διαμαρτυρίες στην ΑΕΚ για το καθαρό γκολ του Ανσαριφάρντ που ακυρώθηκε», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.