ΑΕΚ

Ηττα για την ΑΕΚ Β’ με 1-0 από την Ρόδο (pics)

Η ΑΕΚ Β’ ξεκίνησε τις αγωνιστικές της υποχρεώσεις με ήττα με 1-0 σήμερα το απόγευμα στο φιλικό προετοιμασίας απέναντι στην Ρόδο στο ΕΑΚ Βόλου

Η ΑΕΚ Β’ ξεκίνησε τις αγωνιστικές της υποχρεώσεις με ήττα με 1-0 σήμερα το απόγευμα στο φιλικό απέναντι στην Ρόδο στο ΕΑΚ Βόλου.

Ο αγώνας διεξήχθη υπό καταρρακτώδη βροχή κι ενώ ο Σωκράτης Οφρυδόπουλος δοκίμασε και τον νεαρό Γάλλο επιθετικό Γιανίς Αμούρ.

Μετά από ένα πρώτο 45λεπτο χωρίς σκορ, η ομάδα της Ρόδου πήρε τη νίκη με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι του Μαρσελίνιο στο 63ο λεπτό της αναμέτρησης.

Η ενδεκάδα της ΑΕΚ Β’: Γκίνης, Σταμούλης, Κορνέζος, Γιαννούτσος, Μπούσης, Μουστακόπουλος, Μπάμπης, Αμούρ, Γερολέμου, Χριστόπουλος Ε., Ιατρούδης.

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ:

ΑΕΚ: Πάει για το «μπαμ» με Στίβεν Ζούμπερ!

ΑΕΚ: Τα δεδομένα του (ελεύθερου) Εντσάμ και τα «εμπόδια»

ΑΕΚ: Ψηλά στη λίστα ο Ιμπάι Γκόμεθ (vids)

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Ηττα για την ΑΕΚ Β’ με 1-0 από την Ρόδο (pics)», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.