ΑΓΓΛΙΑ

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Λίβερπουλ 1-1: Ημίχρονο με ανοιχτούς λογαριασμούς

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ και Λίβερπουλ βρίσκονται ισόπαλες με 1-1 στο ημίχρονο, για το Κύπελλο Αγγλίας. Τα γκολ οι Σαλάχ και Γκρίνγουντ. Η Λίβερπουλ ήταν αυτή που προηγήθηκε στο ντέρμπι με τον Σαλάχ στο 18ο λεπτό της συνάντησης, με εξαιρετικό σκαφτό πλασέ. Οι γηπεδούχοι ισοφάρισαν πριν τη λήξη του ημιχρόνου. Ο Γκρίνγουντ έκανε το 1-1 στο 26ο...

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ και Λίβερπουλ βρίσκονται ισόπαλες με 1-1 στο ημίχρονο, για το Κύπελλο Αγγλίας. Τα γκολ οι Σαλάχ και Γκρίνγουντ.

Η Λίβερπουλ ήταν αυτή που προηγήθηκε στο ντέρμπι με τον Σαλάχ στο 18ο λεπτό της συνάντησης, με εξαιρετικό σκαφτό πλασέ.

Οι γηπεδούχοι ισοφάρισαν πριν τη λήξη του ημιχρόνου. Ο Γκρίνγουντ έκανε το 1-1 στο 26ο λεπτό της συνάντησης, έπειτα από υπέροχη πάσα του Ράσφορντ.

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

Σάλκε – Μπάγερν 0-4: Στο +7 – Ρεκόρ από Λεβαντόφσκι και Νόιερ (vid)

Έλτσε – Μπαρτσελόνα 0-2: Σβηστά χωρίς Μέσι (vid)

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Λίβερπουλ 1-1: Ημίχρονο με ανοιχτούς λογαριασμούς», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.