ΑΓΓΛΙΑ

Τζόλης: Δεύτερο γκολ και ασίστ στο ντεμπούτο του ο MVP της Νόριτς! (vid)

Νέο «χτύπημα» του Έλληνα επιθετικού που μοιάζει ασταμάτητος στο ντεμπούτο του κόντρα στην Μπόρνμουθ.

Ο Χρήστος Τζόλης δείχνει ασταμάτητος καθώς πέτυχε και δεύτερο προσωπικό τέρμα στην αναμέτρηση της Νόριτς με την Μπόρνμουθ.

Ασύλληπτο! Ο πρώην επιθετικός του ΠΑΟΚ «βγάζει μάτια» στην πρώτη του εμφάνιση στα γήπεδα της Αγγλίας. Νέο γκολ και νέα ασίστ!

Ονειρικό ντεμπούτο με τη φανέλα της Νόριτς πραγματοποιεί ο 19χρονος άσος. Ο Τζόλης άνοιξε το σκορ στο 13ο λεπτό με όμορφο τελείωμα με το αριστερό. Έπειτα μοίρασε ασίστ στο τρίτο γκολ της ομάδας του, πριν τη λήξη του ημιχρόνου.

Ο Έλληνας επιθετικός δεν έμεινε εκεί. Με τα «Καναρίνια» να μοιάζουν ασταμάτητα, ο Τζόλης στο 66ο λεπτό σημείωσε το 5-0! Μάλιστα, λίγο αργότερα και ειδικότερα στο 75ο λεπτό μοίρασε και δεύτερη ασίστ στο παιχνίδι, για το 6-0 της ομάδας του.

ΠΑΟΚ: Έρχονται Θεσσαλονίκη Άκπομ, Σίντκλεϊ και Μιτρίτσα!

Big Brother: Την Κυριακή (29/8) στις 21.00 η πρεμιέρα του «Μεγάλου Αδελφού»

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Τζόλης: Δεύτερο γκολ και ασίστ στο ντεμπούτο του ο MVP της Νόριτς! (vid)», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.