ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

Αστέρας Τρίπολης – ΠΑΟΚ: Ο Μπαράλες στέλνει τη μπάλα στο δοκάρι (vid)

Τυχερός στάθηκε ο ΠΑΟΚ, σε κεφαλιά του Μπαράλες που κατέληξε στο δοκάρι.

Ο Αστέρας Τρίπολης «άγγιξε» την ισοφάριση στο παιχνίδι με τον ΠΑΟΚ, όμως η κεφαλιά του Μπαράλες κατέληξε στο δοκάρι.

Νέα, τεράστια χαμένη ευκαιρία για τον Αστέρα Τρίπολης για την ισοφάριση στο 86ο λεπτό. Νωρίτερα, ο Πασχαλάκης έκανε μεγάλη επέμβαση σε κεφαλιά του Μπαράλες.

Αυτή τη φορά, ο φορ των γηπεδούχων «άγγιξε» το 1-1, στέλνοντας τη μπάλα στο δοκάρι. Θυμίζουμε πως  ο Βιεϊρίνια σκόραρε με πέναλτι για το 0-1 στο πρώτο ημίχρονο, βάζοντας μπροστά τον Δικέφαλο.

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Αστέρας Τρίπολης – ΠΑΟΚ: Ο Μπαράλες στέλνει τη μπάλα στο δοκάρι (vid)», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.