CHAMPIONS LEAGUE

Μπαρτσελόνα – Σλάβια: Ούτε δευτερόλεπτο καθυστερήσεις!

Εν αντιθέσει με τον αγώνα στην Τούμπα ΠΑΟΚ - Παναθηναϊκός...

Μπαρτσελόνα – Σλάβια: Πήρε την ισοπαλία η Σλάβια Πράγας μέσα στην έδρα της Μπαρτσελόνα με το τελικό 0-0 στο Champions League! Με το… καλημέρα έγινε η έκπληξη στο δεύτερο γύρο των ομίλων της διοργάνωσης.

Ματς στο οποίο η Μπαρτσελόνα έψαχνε το γκολ για να πάρει την εντός έδρας νίκη, το οποίο όμως δεν ήρθε ποτέ.

Ο διαιτητής της αναμέτρησης έδωσε 3 λεπτά καθυστερήσεις στον αγώνα. Κατά τη διάρκεια των καθυστερήσεων ο τερματοφύλακας της Σλάβια πήρε κίτρινη κάρτα για καθυστερήσεις.

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ – UEFA Ranking Ελλάδα: Απομακρύνονται οι Τσέχοι

Ο ρέφερι όμως δεν άφησε ούτε δευτερόλεπτο παραπάνω να παιχτεί και με το που συμπληρώθηκαν τα τρία λεπτά έληξε το ματς!

Εν αντιθέσει με τον Σλοβένο διαιτητή του ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός, Βίντισιτς, για τον οποίο έχει γίνει αρκετή κουβέντα από το βράδυ της Κυριακής.

Εξαιτίας των καθυστερήσεων που άφησε ο ρέφερι και ο ΠΑΟΚ κέρδισε το πέναλτι με το οποίο ισοφάρισε σε 2-2.

Ο αγώνας Παναθηναϊκού-ΑΕΚ για το πρωτάθλημα Super League K19 που είχε αρχικά οριστεί για το ερχόμενο Σάββατο στο αθλητικό κέντρο «Γ. Καλαφάτης» στο Κορωπί, αναβλήθηκε για την Κυριακή 5 Ιανουαρίου 2020 κατόπιν σημερινής απόφασης της διοργανώτριας αρχής.

Δείτε τα στιγμιότυπα από τον αγώνα Μπαρτσελόνα – Σλάβια Πράγας…

Ακολουθήστε το Sportime στο Instagram

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Μπαρτσελόνα – Σλάβια: Ούτε δευτερόλεπτο καθυστερήσεις!», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.