CHAMPIONS LEAGUE

Champions League: Το μοναδικό γκολ στα δύο ημίχρονα (vids)

Δύο αναμετρήσεις, ένα γκολ στα ημίχρονα...

Δύο ματς είχε την Τρίτη στο Champions League στη φάση των «16» της διοργάνωσης και ήταν τα Ατλέτικο Μαδρίτης – Λίβερπουλ, Ντόρτμουντ – Παρί Σεν Ζερμέν.

Δύο δυνατά ματς και πολλοί περίμεναν να δουν αρκετά γκολ από τα πρώτα κιόλας ημίχρονα.

Κάτι όμως το οποίο δεν τους… βγήκε.

Μόλις ένα γκολ σημειώθηκε στα δύο ματς, στα πρώτα 45 λεπτά των αναμετρήσεων.

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ – Μάντσεστερ Σίτι: Ποιες ομάδες θεωρεί υπεύθυνες για την τιμωρία της!

Συγκεκριμένα, στον αγώνα της Ατλέτικο Μαδρίτης με τη Λίβερπουλ στην Ισπανία μπήκε το μοναδικό γκολ.

Στο 4ο λεπτό της αναμέτρηδσης ο Σαούλ ήταν αυτός ο οποίος έστειλε την μπάλα στα δίχτυα της Λίβερπουλ για το 1-0.

Παράλληλα, στο ματς ακυρώθηκε και γκολ του Σαλάχ, ως οφσάιντ.

Δείτε τις φάσεις από το πρώτο ημίχρονο του ματς Ατλέτικο Μαδρίτης – Λίβερπουλ…

Ακολουθήστε το Sportime στο Instagram

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Champions League: Το μοναδικό γκολ στα δύο ημίχρονα (vids)», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.