CHAMPIONS LEAGUE

Δεύτερη «κανονιά» ο Μάντζουκιτς στη Μαδρίτη! (vid)

Δείτε σε videο το δεύτερο γκολ της Γιουβέντους επί της Ρεάλ

Πολύ κοντά στο θαύμα βρίσκεται η Γιουβέντους, η οποία προηγείται 2-0 της Ρεάλ Μαδρίτης στο “Σαντιάγκο Μπερναμπέου”.

Από σέντρα του Στέφαν Λίχτσταϊνερ στο 36ο λεπτό, ο Μάντζουκιτς πήρε την κεφαλιά, νίκησε τον Κέιλορ Νάβας και, πλέον, οι πρωταθλητές Ιταλίας χρειάζονται ένα ακόμη γκολ για να στείλουν το ματς στην παράταση!

Ο Κροάτης έγινε ο πρώτος παίκτης που σκοράρει δύο φορές σε πρώτο ημίχρονο αναμέτρησης επιπέδου Champions League στο “Σαντιάγκο Μπερναμπέου”.

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Δεύτερη «κανονιά» ο Μάντζουκιτς στη Μαδρίτη! (vid)», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.