CHAMPIONS LEAGUE

Ερυθρός Αστέρας – Τότεναμ: Το γκολ καραμπόλα του Λο Σέλσο (vid)

Δείτε το γκολ με το οποίο άνοιξε το σκορ η Τότεναμ στη Σερβία...

Ερυθρός – Τότεναμ: Ναι μεν ήταν η καλύτερη στο πρώτο ημίχρονο η Τότεναμ από τον Ερυθρό Αστέρα, αλλά ο τρόπος που προηγήθηκε ήταν απίστευτος!

Στο άλλο ματς του ομίλου του Ολυμπιακού, η Τότεναμ κατάφερε να προηγηθεί στο Βελιγράδι στο 34ο λεπτό της αναμέτρησης.

Με έναν τρόπο όμως όχι και τόσο συνηθισμένο.

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ – Φλικ: «Σημαντικό το μηδέν στην άμυνα»

Χρειάστηκε να υπάρξουν πολλές κόντρες για να καταλήξει η μπάλα στα πόδια του Λο Σέλσο και εκείνος να τη στείλει στα δίχτυα των γηπεδούχων.

Οι Άγγλοι είχαν μία φάση διαρκείας με τους Σέρβους να προσπαθούν με νύχια και με δόντια να μη δεχτούν το γκολ.

Μάταια όμως η Τότεναμ βρήκε τον τρόπο στο 34′ να κάνει το 0-1, με σκόρερ τον Λο Σέλσο.

Δείτε το γκολ με το οποίο προηγήθηκε η Τότεναμ στο πρώτο ημίχρονο, της αναμέτρησης Ερυθρός – Τότεναμ, του Champions League.

Παράλληλα, ο Ερυθρός έχασε και μεγάλη ευκαιρία για σκοράρει. Δείτε την ευκαιρία των Σέρβων…

Κάντε like στην σελίδα του Sportime στο Facebook

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Ερυθρός Αστέρας – Τότεναμ: Το γκολ καραμπόλα του Λο Σέλσο (vid)», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.