CHAMPIONS LEAGUE

Η κίνηση Μουρίνιο που προκάλεσε τη Γιουβέντους (vid)

Μετά τη νίκη της Μάνστεστερ Γιουνάιτεντ στο Τορίνο. Τι δήλωσε ο Πορτογάλος

Η Μάνστεστερ Γιουνάιτεντ με δύο γκολ στα τελευταία λεπτά νίκησε τη Γιουβέντους με 2-1 στο Τορίνο, παίρνοντας μια παλικαρίσια νίκη.

Με τη λήξη του αγώνα ο Ζοζέ Μουρίνιο έκανε χαρακτηριστική κίνηση προς τους οπαδούς των γηπεδούχων, σαν να τους έλεγε «Δεν σας ακούω» και η κίνηση του Πορτογάλου τεχνικού έφερε και την αντίδραση των Γιουβεντίνων.

Πρώτος τον πλησίασε ο Μπονούτσι, προσπαθώντας να του εξηγήσει το λάθος της κίνησής του, μετά ακολούθησε πιο… αγριεμένος ο Ντιμπάλα, με τον Ασλεϊ Γιανγκ να μπαίνει στη μέση για να προστατεύσει τον τεχνικό του.

«Ενιωθα προσβεβλημένος για ενενήντα λεπτά, ήρθα εδώ να κάνω την δουλειά μου και τίποτα παραπάνω» εξήγησε ο Μουρίνιο.

Ολυμπιακός: Στην αγορά για φορ και εξτρέμ

Ρεάλ Μαδρίτης: Και ο Ράμος το… βιολί του! (vid)

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Η κίνηση Μουρίνιο που προκάλεσε τη Γιουβέντους (vid)», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.