CHAMPIONS LEAGUE

Ίντερ – Ντόρτμουντ: Το γκολ του Λαουτάρο, στο όριο του οφσάιντ (vid)

Την εξαιρετική του φόρμα επιβεβαίωσε για πολλοστή φορά ο Λαουτάρο Μαρτίνες, ο οποίος άνοιξε το σκορ στην αναμέτρηση της Ίντερ με την Ντόρτμουντ. Ο Αργεντινός στράικερ βγήκε στην πλάτη της άμυνας των Βεστφαλών, κατέβασε τη μπάλα και με προβολή νίκησε τον Μπίρκι για το 1-0! Στο 22ο λεπτό της αναμέτρησης, οι «νερατζούρι» μπήκαν μπροστά στο...

Την εξαιρετική του φόρμα επιβεβαίωσε για πολλοστή φορά ο Λαουτάρο Μαρτίνες, ο οποίος άνοιξε το σκορ στην αναμέτρηση της Ίντερ με την Ντόρτμουντ.

Ο Αργεντινός στράικερ βγήκε στην πλάτη της άμυνας των Βεστφαλών, κατέβασε τη μπάλα και με προβολή νίκησε τον Μπίρκι για το 1-0!

Στο 22ο λεπτό της αναμέτρησης, οι «νερατζούρι» μπήκαν μπροστά στο σκορ, αλλά χρειάστηκε το VAR για να επιβεβαιωθεί η εγκυρότητα του τέρματος.

Οι Γερμανοί διαμαρτυρήθηκαν για οφσάιντ του Λαουτάρο Μαρτίνες τη στιγμή της εξαιρετικής μπαλιάς του Ντε Φράι στην πλάτη της άμυνας.

Όσο και αν είδαμε το ριπλέι, άκρη δεν βγάλαμε πάντως, καθώς γραμμή του οφσάιντ δεν υπήρξε από την τηλεοπτική παραγωγή.

Τα συμπεράσματα δικά σας!

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Ίντερ – Ντόρτμουντ: Το γκολ του Λαουτάρο, στο όριο του οφσάιντ (vid)», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.