CHAMPIONS LEAGUE

Λειψία – Τότεναμ 2-0 (ημίχρονο): Δείτε τα γκολ (vids)

Μεγάλο προβάδισμα πρόκρισης από το πρώτο κιόλας ημίχρονο έχει πάρει η Λειψία, που προηγείται με 2-0 της Τότεναμ.

Η ομάδα του Νάγκελσμαν βρίσκεται μπροστά με 2-0, έχοντας επικρατήσει και στο πρώτο ματς στο Λονδίνο με 1-0.

Πρωταγωνιστής ήταν ο Ζάμπιτσερ, ο οποίος εκμεταλλευόμενος και την προβληματική παρουσία του Ούγκο Γιορίς, διαμόρφωσε το σκορ του ημιχρόνου.

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ – Κορονοϊός: Σκέψεις για αναβολή σε Champions League-Europa League

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Λειψία – Τότεναμ 2-0 (ημίχρονο): Δείτε τα γκολ (vids)», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.