ΕΛΛΗΝΕΣ ΤΟΥ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ

Μπακασέτας: Σκόραρε ξανά με εντυπωσιακό τρόπο (vid)

Ο Τάσος Μπακασέτας πέτυχε ακόμα ένα γκολ με τη φανέλα της Τραμπζονσόρ στην αναμέτρηση κόντρα στην Καϊσέρισπορ.

Ο Τάσος Μπακασέτας συνεχίζει τις καλές του εμφανίσεις, σκοράροντας ξανά με τη φανέλα της Τραμπζονσπόρ. Μάλιστα, αυτό ήταν και το 6ο του γκολ με την τουρκική ομάδα στην οποία πήγε στην τελευταία μεταγραφική περίοδο, ενώ συνολικά τη φετινή σεζόν έχει πετύχει 13 τέρματα.

Ο Έλληνας ποδοσφαιριστής σκόραρε με εντυπωσιακό τρόπο στο 29ο λεπτό, φέρνοντας στα ίσια το ματς (1-1) κόντρα στην Καϊσέρισπορ. Υποδέχθηκε τη μπάλα με φοβερό κοντρόλ και «πυροβόλησε» στέλνοντας στα δίχτυα του αντίπαλου πορτιέρο τη μπάλα.

Δείτε το γκολ:

Forbes: Στους δισεκατομμυριούχους Σαββίδης και Βαρδινογιάννης – Ποιοι είναι οι πλουσιότεροι του κόσμου

Super League Next Day: Ο Μασούρας που δεν αγγίζεται, το φιάσκο της ΑΕΚ και ο «ωραίος» Σολίς

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Μπακασέτας: Σκόραρε ξανά με εντυπωσιακό τρόπο (vid)», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.