ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

Ελλάδα – Μολδαβία 2-0: Τα γκολ και τα στιγμιότυπα της αναμέτρησης (vid)

Η Εθνική Ελλάδας επικράτησε της Μολδαβίας με 2-0, ανεβαίνοντας στην κορυφή του ομίλου της μαζί με τη Σλοβενία. Την δεύτερη νίκη της σε τρία ματς, πέτυχε η Εθνική Ελλάδας στον Γ’ όμιλο της 3ης κατηγορίας του Nations League. Το σκορ άνοιξε από την… άσπρη βούλα ο Μπακασέτας στις καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου, ενώ ο Μάνταλος...

Η Εθνική Ελλάδας επικράτησε της Μολδαβίας με 2-0, ανεβαίνοντας στην κορυφή του ομίλου της μαζί με τη Σλοβενία.

Την δεύτερη νίκη της σε τρία ματς, πέτυχε η Εθνική Ελλάδας στον Γ’ όμιλο της 3ης κατηγορίας του Nations League.

Το σκορ άνοιξε από την… άσπρη βούλα ο Μπακασέτας στις καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου, ενώ ο Μάνταλος έκανε το 2-0 με όμορφο γκολ στο 50′.

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ: Μάνταλος: «Μας πείραξε η ήττα στο φιλικό»

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Ελλάδα – Μολδαβία 2-0: Τα γκολ και τα στιγμιότυπα της αναμέτρησης (vid)», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.