ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

Γεωργία – Ελλάδα: Το γκολ του Παυλίδη που ακυρώθηκε (vid)

Ο Παυλίδης έκανε το 0-1 για την Ελλάδα κόντρα στην Γεωργία, όμως το τέρμα του ακυρώθηκε, έπειτα από χρήση VAR.

Η Ελλάδα άνοιξε το σκορ εκτός έδρας κόντρα στην Γεωργία με τον Βαγγέλη Παυλίδη, όμως το τέρμα του ακυρώθηκε από το VAR.

Δυναμικά ξεκίνησε το παιχνίδι η Εθνική μας ομάδα κόντρα στην Γεωργία. Ο Βαγγέλης Παυλίδης σκόραρε, όμως, τα πανηγύρια των διεθνών δεν κράτησαν, καθώς το τέρμα ακυρώθηκε μετά από χρήση VAR.

Ειδικότερα, στο 12ο λεπτό της συνάντησης για τα προκριματικά του Μουντιάλ η Ελλάδα άνοιξε το σκορ. Ύστερα από σέντρα του Μπουχαλάκη, ο Μπακασέτας με όμορφο γυριστό σουτ δεν κατάφερε να νικήσει τον αντίπαλο τερματοφύλακα, αποκρούοντας τη μπάλα.

Στην επαναφορά, ο Ανδρούτσος πάσαρε στον Παυλίδη, με τον φορ της Εθνικής μας να σκοράρει πάνω στη γραμμή. Το τέρμα ακυρώθηκε, καθώς στην απόκρουση του Λόρια η μπάλα πέρασε την γραμμή, καταλήγοντας κόρνερ.

H Εθνική Ελλάδας είναι καλύτερη στο πρώτο ημίχρονο, όμως η Εθνική Γεωργίας έχει βρει τον τρόπο να κρατήσει το μηδέν.

Εθνική Γεωργίας – Εθνική Ελλάδας: Δείτε το τέρμα που ακυρώθηκε

Εθνική Γεωργίας – Εθνική Ελλάδας: Δείτε το LIVE της αναμέτρησης.

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Γεωργία – Ελλάδα: Το γκολ του Παυλίδη που ακυρώθηκε (vid)», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.