ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

Ιταλία – Ελλάδα: Η ευκαιρία του Κουλούρη (vid)

Δείτε τι έχασε ο επιθετικός της Τουλούζ

Ιταλία – Ελλάδα: Μοναδική ευκαιρία έχασε ο Ευθύμης Κουλούρης στο 60ό λεπτό της αναμέτρησης του «Ολίμπικο».

Ο Ζέκα έκλεψε την μπάλα στο κέντρο, ο Δημήτρης Λημνιός γύρισε από δεξιά προς το δεύτερο δοκάρι και ο φορ της Τουλούζ βρέθηκε «φάτσα» με το γκολ.

Αλίμονο. Το πλασέ του πέρασε άουτ και το 0-0 παρέμεινε.

Λίγα λεπτά αργότερα η Ιταλία κέρδισε πέναλτι, άνοιξε το σκορ και η πλάστιγγα έγειρε υπέρ της.

Δείτε σε video την ευκαιρία του Κουλούρη:

Ιταλία – Ελλάδα: Το live

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

⏱ RISULTATO FINALE 🇮🇹 #ItaliaGrecia 🇬🇷 2️⃣-0️⃣ ⚽️ 63’ #Jorginho (r), 78’ #Bernardeschi 📋 A #Roma l’#Italia supera la #Grecia e stacca il biglietto per #Euro2020 🇪🇺! #ITAGRE #EuropeanQualifiers #VivoAzzurro

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη FIGC Vivo Azzurro – Nazionale (@azzurri) στις

#ITALIA 🇮🇹 qualificata ad #EURO2020 🇪🇺 !! 👏🏻 Gli uomini di #Mancini battono la Grecia 2-0 e si qualificano al primo posto nel girone J con tre turni d’anticipo! 💪🏻 #Azzurri #EuropeanQualifiers #VivoAzzurro

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Ιταλία – Ελλάδα: Η ευκαιρία του Κουλούρη (vid)», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.