EURO 2020

Euro 2020 Ιταλία – Αγγλία: Ο Σο ανοίγει το σκορ με το «καλησπέρα» (vid)

Η Αγγλία πήρε το προβάδισμα...από τα αποδυτήρια στον μεγάλο τελικό κόντρα στην Ιταλία, με τον Σο να ανοίγει το σκορ.

Euro 2020: Η Αγγλία πήρε το προβάδισμα…από τα αποδυτήρια στον μεγάλο τελικό κόντρα στην Ιταλία, με τον Σο να ανοίγει το σκορ.

Euro 2020: Μόλις δύο λεπτά αγώνα χρειάστηκαν στην Αγγλία για να ανοίξει το σκορ κόντρα στην Ιταλία. Ο Σο ήταν ο παίκτης που έκανε το 0-1 μόλις στο δεύτερο λεπτό.

Ο Σο ξεκίνησε τη φάση βγάζοντας τη μπάλα από την άμυνα των Άγγλων. Ο Κέιν από τη μεσαία γραμμή άνοιξε δεξιά προς τον Τρίπιερ.

Ο μπακ της Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ ζήτησε από αριστερά τη μπάλα πατώντας στην περιοχή και έγινε αποδέκτης της σέντρας για να «καρφώσει» το αριστερό σουτ στα δίχτυα του Ντοναρούμα!

Οι ενδεκάδες του μεγάλου τελικού

Ιταλία (Ρομπέρτο Μαντσίνι): Ντοναρούμα, Ντι Λορέντσο, Μπονούτσι, Κιελίνι, Έμερσον, Μπαρέλα, Ζορζίνιο, Βεράτι, Κιέζα, Ιμόμπιλε, Ινσίνιε.

Αγγλία (Γκάρεθ Σάουθγκεϊτ): Πίκφορντ, Γουόκερ, Μαγκουάιρ, Στόουνς, Σο, Φίλιπς, Ράις, Τρίπιερ, Μάουντ, Κέιν, Στέρλινγκ.

Survivor: Ο Κόρο πήγε διακοπές με την εντυπωσιακή σύντροφό του (pic)

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Euro 2020 Ιταλία – Αγγλία: Ο Σο ανοίγει το σκορ με το «καλησπέρα» (vid)», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.