EURO 2020

Euro 2020 – Βέλγιο – Ιταλία: Μαγική ενέργεια του Μπαρέλα και 0-1 (vid)

Ο Νικολό Μπαρέλα άνοιξε το σκορ για την Ιταλία στον δεύτερο -χρονικά-προημιτελικό του Euro απέναντι στο Βέλγιο.

Μπορεί στο 22ο λεπτό το γκολ του Μπονούτσι για την Ιταλία να ακυρώθηκε ως οφσάιντ, ωστόσο εκείνο του Μπαρέλα περίπου είκοσι λεπτά πιο μετά δεν…γινόταν.

Ο 24χρονος άσος της Ίντερ χόρεψε όλη την άμυνα του Βελγίου και με δυνατό σουτ κάρφωσε την μπάλα στα δίχτυα του Κουρτουά!

Euro 2020 – Ελβετία – Ισπανία 1-1 (1-3 πέν.): Ένας…Ζόμερ δεν φέρνει την άνοιξη (vid)

Ερντογάν: Προκαλεί ξανά! Νέες έρευνες σε Ανατολική Μεσόγειο και Κύπρο

Survivor Mαριαλένα – Σάκης: Αυτή είχε πάρει τα μυαλά του Κατσούλη και παράτησε την Ρουμελιώτη

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Euro 2020 – Βέλγιο – Ιταλία: Μαγική ενέργεια του Μπαρέλα και 0-1 (vid)», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.