EUROPA LEAGUE

Αϊντχόφεν – Γρανάδα 1-2: «Τρένο» στην Ολλανδία οι Ισπανοί!

Τεράστια νίκη πήρε η Γρανάδα στην έδρα της Αϊντχόφεν στην πρώτη αγωνιστική του ομίλου του Γιουρόπα Λιγκ, στον οποίο συμμετέχει και ο ΠΑΟΚ. Η Γρανάδα στην παρθενική της συμμετοχή σε ευρωπαϊκό όμιλο «σόκαρε» τους Ολλανδούς και ξεκίνησε με το δεξί τις υποχρεώσεις στην Ευρώπη. ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ: ΠΑΟΚ – Ομόνοια 1-1: Στραβοπάτημα με το… καλημέρα (vids) Ο...

Τεράστια νίκη πήρε η Γρανάδα στην έδρα της Αϊντχόφεν στην πρώτη αγωνιστική του ομίλου του Γιουρόπα Λιγκ, στον οποίο συμμετέχει και ο ΠΑΟΚ.

Η Γρανάδα στην παρθενική της συμμετοχή σε ευρωπαϊκό όμιλο «σόκαρε» τους Ολλανδούς και ξεκίνησε με το δεξί τις υποχρεώσεις στην Ευρώπη.

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ: ΠΑΟΚ – Ομόνοια 1-1: Στραβοπάτημα με το… καλημέρα (vids)

Ο Μάριο Γκέτσε άνοιξε το σκορ στις καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου με δυνατό σουτ όμως οι φιλοξενούμενοι έκαναν την ανατροπή στο δεύτερο μέρος.

Ο Χόρχε Μολίνα στο 57’ από κοντά από το δεύτερο δοκάρι ισοφάρισε για να χαρίσει τη νίκη στο 66’ ο Μάτσις με ένα σπάνιας ομορφιάς τέρμα για το τελικό 1-2.

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Αϊντχόφεν – Γρανάδα 1-2: «Τρένο» στην Ολλανδία οι Ισπανοί!», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.