EUROPA LEAGUE

Σεβίλλη – Ίντερ: Λυτρώθηκε ο Ντιέγκο Κάρλος! (vid)

Τρομερό ματς στη Γερμανία...

Σεβίλλη – Ίντερ: Απίστευτο ματς στη Γερμανία, για τον τελικό του Europa League!

Σεβίλλη – Ίντερ: Στο δεύτερο ημίχρονο δεν έχουμε δει τόσα γκολ όσα στο πρώτο, αλλά το ματς παραμένει συναρπαστικό με τις φάσεις που βλέπουμε.

Η ισπανική ομάδα μπόρεσε να πάρει για δεύτερη φορά το προβάδισμα στον αγώνα, με γκολ του Ντιέγκο Κάρλος στο 74ο λεπτό της αναμέτρησης.

Ο αμυντικός της Σεβίλλη λυτρώθηκε με το γκολ που σημείωσε, για το πέναλτι που έκανε στο πρώτο ημίχρονο στο 0-1 της Ίντερ.

Είδε την μπάλα να του στρώνεται ιδανικά μέσα στην περιοχή και με ανάποδο ψαλίδι βρήκε την μπάλα, η οποία όμως φαινόταν να κατευθύνεται άουτ. Όμως ο Λουκάκου που ήταν στην περιοχή καταλάθος βρήκε την μπάλα και την έστειλε στα δίχτυα της ομάδας του για το 3-2!

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Σεβίλλη – Ίντερ: Λυτρώθηκε ο Ντιέγκο Κάρλος! (vid)», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.