FOOTBALL LEAGUE

O ΠΟΑ νίκησε τον ΟΦΙ στην Ιεράπετρα

H ομάδα του Ατσαλένιου επικράτησε 2-1 με γκολ του Παπαδομιχελάκη στο 71ο λεπτό

O ΠΟΑ επικράτησε 2-1 του ΟΦΙ στην Ιεράπετρα, σε φιλική αναμέτρηση που πραγματοποιήθηκε το Σάββατο (4/8).

Η ομάδα του Ατσαλένιου προηγήθηκε στο 12ο λεπτό με συρτό σουτ του Καραγκιοζίδη, αλλά οι γηπεδούχοι ισοφάρισαν με αυτογκόλ του Γιαλιτάκη στο 61′.

Τελικά, το φιλικό ματς ανέδειξε νικητή κι αυτός ήταν ο ΠΟΑ με γκολ του Παπαδομιχελάκη στο 71ο λεπτό.

ΟΦΙ: Μπένκο, Μίγγας, Σ. Πυθαρούλης, Κορομηλάς, Γ. Πυθαρούλης, Πάλι, Χίσι, Γκέκας, Κόλεφ, Παπαδόπουλος, Τοπούζης.

Αγωνίστηκαν και οι: Μούτσα, Αναστασόπουλος, Γκίκας, Α. Φωτιάδης, Π. Φωτιάδης, Κ. Φωτιάδης, Τζελέπης.

ΠΟΑ: Μανουσάκης, Πατινιώτης, Πετράκης, Ρωμανάκης, Κερμενίδης, Κάρλος, Καραγκιοζίδης, Ντούμπερετ, Στεφανόνι, Καστρινάκης, Νάτος.

Αγωνίστηκαν και οι: Πισάνι, Ρωμανάκης, Καρβελάς, Ντραγκότι, Νηστικάκης, Φραγκιαδάκης, Παπαδομιχελάκης, Γιαλυτάκης, Τιγκίρης, Κουκάκης, Ξυλούρης.

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «O ΠΟΑ νίκησε τον ΟΦΙ στην Ιεράπετρα», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.