Ομάδες ποδοσφαίρου Εθνική Ομάδα ΑΕΚ ΑΕΛ Απόλλων Σμύρνης Άρης Αστέρας Τρίπολης Ατρόμητος Βόλος Λαμία Ολυμπιακός ΟΦΗ ΠΑΟ Παναιτωλικός ΠΑΟΚ ΠΑΣ Γιάννινα Ιωνικός
menu

ΕΠΣΑ: Αυτό είναι το πλήρες πρόγραμμα στους τέσσερις ομίλους της Α’ κατηγορίας

Συντάκτης Χρήστος Μαγγίνας Χρήστος Μαγγίνας
ΕΠΣΑ: Αυτό είναι το πλήρες πρόγραμμα στους τέσσερις ομίλους της Α’ κατηγορίας

Αυτό είναι το πλήρες πρόγραμμα στους τέσσερις ομίλους της Α' κατηγορίας ΕΠΣΑ.

ΕΠΣΑ: Πραγματοποιήθηκε χθες, Παρασκευή (10/9) η κλήρωση για τους τέσσερις ομίλους της Α’ κατηγορίας στα γραφεία της ΕΠΣΑ.

H σέντρα στον πρώτο και δεύτερο όμιλο θα γίνει στις 26 Σεπτεμβρίου, ενώ στο τρίτο και τέταρτο γκρουπ, στις 3 Οκτωβρίου. Από του δύο πρώτους ομίλους θα υποβιβαστούν από τέσσερις ομάδες, ενώ από τους άλλους δύο, από τρία σωματεία.

Η αυλαία του πρωταθλήματος θα πέσει στις 6 Μαρτίου και στη συνέχεια οι τέσσερις πρώτες ομάδες θα δώσουν αγώνες μπαράζ (διπλούς), ώστε δύο από αυτές να συνεχίσουν στα μπαράζ της ΕΠΟ για την άνοδο στη Γ’ Εθνική.

Αναλυτικά το αγωνιστικό πρόγραμμα στους τέσσερις ομίλους της Α’ Αθηνών, έχει ως εξής:

A‘ ΕΠΣΑ

1ος όμιλος

1η αγωνιστική 12η

Κένταυρος Βριλ.-Άγιος Δημήτριος

Άγιοι Ανάργυροι-Ανθούπολη

Αγία Παρασκευή-Δάφνη Π. Φαλήρου

ΑΟ Περιστερίου-Λυκόβρυση

Ολυμπιακός Λιοσίων-Άγιαξ Ταύρου

  • Ρεπό: Δόξα Βύρωνος

2η αγωνιστική 13η

Δόξα Βύρωνος-Κένταυρος Βριλ.

Άγιος Δημήτριος-Άγιοι Ανάργυροι

Ανθούπολη-Αγία Παρασκευή

Δάφνη Π. Φαλήρου-ΑΟ Περιστερίου

Λυκόβρυση-Ολυμπιακός Λιοσίων

  • Ρεπό έχει ο Άγιαξ Ταύρου

3η αγωνιστική 14η

Άγιοι Ανάργυροι-Δόξα Βύρωνος

Αγία Παρασκευή-Άγιος Δημήτριος

ΑΟ Περιστερίου-Ανθούπολη

Ολυμπιακός Λιοσίων-Δάφνη Π. Φαλήρου

Άγιαξ Ταύρου-Λυκόβρυση

  • Ρεπό έχει ο Κένταυρος Βριλ.

4η αγωνιστική 15η

Δόξα Βύρωνος-Αγία Παρασκευή

Κένταυρος Βριλ.-Άγιοι Ανάργυροι

Άγιος Δημήτριος-ΑΟ Περιστερίου

Ανθούπολη-Ολυμπιακός Λιοσίων

Δάφνη Π. Φαλήρου-Άγιαξ Ταύρου

  • Ρεπό έχει η Λυκόβρυση

5η αγωνιστική 16η

ΑΟ Περιστερίου-Δόξα Βύρωνος

Αγία Παρασκευή-Κένταυρος Βριλ.

Ολυμπιακός Λιοσίων-Άγιος Δημήτριος

Άγιαξ Ταύρου-Ανθούπολη

Λυκόβρυση-Δάφνη Π. Φαλήρου

  • Ρεπό έχουν οι Άγιοι Ανάργυροι

6η αγωνιστική 17η

Δόξα Βύρωνος-Ολυμπιακός Λιοσίων

Κένταυρος Βριλ.-ΑΟ Περιστερίου

Άγιοι Ανάργυροι-Αγία Παρασκευή

Άγιος Δημήτριος-Άγιαξ Ταύρου

Ανθούπολη-Λυκόβρυση

  • Ρεπό έχει η Δάφνη Π. Φαλήρου

7η αγωνιστική 18η

Άγιαξ Ταύρου-Δόξα Βύρωνος

Ολυμπιακός Λιοσίων-Κένταυρος Βριλ.

ΑΟ Περιστερίου-Άγιοι Ανάργυροι

Λυκόβρυση-Άγιος Δημήτριος

Δάφνη Π. Φαλήρου-Ανθούπολη

  • Ρεπό έχει η Αγία Παρασκευή

8η αγωνιστική 19η

Δόξα Βύρωνος-Λυκόβρυση

Κένταυρος Βριλ.-Άγιαξ Ταύρου

Άγιοι Ανάργυροι-Ολυμπιακός Λιοσίων

Αγία Παρασκευή-ΑΟ Περιστερίου

Άγιος Δημήτριος-Δάφνη Π. Φαλήρου

  • Ρεπό έχει η Ανθούπολη

9η αγωνιστική 20η

Δάφνη Π. Φαλήρου-Δόξα Βύρωνος

Λυκόβρυση-Κένταυρος Βριλ.

Άγιαξ Ταύρου-Άγιοι Ανάργυροι

Ολυμπιακός Λιοσίων-Αγία Παρασκευή

Ανθούπολη-Άγιος Δημήτριος

  • Ρεπό έχει ο ΑΟ Περιστερίου

10η αγωνιστική 21η

Δόξα Βύρωνος-Ανθούπολη

Κένταυρος Βριλ.-Δάφνη Π. Φαλήρου

Άγιοι Ανάργυροι-Λυκόβρυση

Αγία Παρασκευή-Άγιαξ Ταύρου

ΑΟ Περιστερίου-Ολυμπιακός Λιοσίων

  • Ρεπό έχει ο Άγιος Δημήτριος

11η αγωνιστική 22η

Άγιος Δημήτριος-Δόξα Βύρωνος

Ανθούπολη-Κένταυρος Βριλ.

Δάφνη Π. Φαλήρου-Άγιοι Ανάργυροι

Λυκόβρυση-Αγία Παρασκευή

Άγιαξ Ταύρου-ΑΟ Περιστερίου

  • Ρεπό έχει ο Ολυμπιακός Λιοσίων

2ος όμιλος

1η αγωνιστική 12η

Σούρμενα-Αστέρας Ζωγρ.

ΓΣ Αργυρούπολης-Αγία Ελεούσα

Χολαργός-ΑΟΝΦ Άτταλος

Νέα Ιωνία-Βριλήσσια

Πετράλωνα-Αθηναϊκός

  • Ρεπό έχει το Ηράκλειο

2η αγωνιστική 13η

Ηράκλειο-Σούρμενα

Αστέρας Ζωγρ.-ΓΣ Αργυρούπολης

Αγία Ελεούσα-Χολαργός

ΑΟΝΦ Άτταλος-Νέα Ιωνία

Βριλήσσια-Πετράλωνα

  • Ρεπό έχει ο Αθηναϊκός

3η αγωνιστική 14η

ΓΣ Αργυρούπολης-Ηράκλειο

Χολαργός-Αστέρας Ζωγρ.

Νέα Ιωνία-Αγία Ελεούσα

Πετράλωνα-ΑΟΝΦ Άτταλος

Αθηναϊκός-Βριλήσσια

  • Ρεπό έχουν τα Σούρμενα

4η αγωνιστική 15η

Ηράκλειο-Χολαργός

Σούρμενα-ΓΣ Αργυρούπολης

Αστέρας Ζωγρ.-Νέα Ιωνία

Αγία Ελεούσα-Πετράλωνα

ΑΟΝΦ Άτταλος-Αθηναϊκός

  • Ρεπό έχουν τα Βριλήσσια

5η αγωνιστική 16η

Νέα Ιωνία-Ηράκλειο

Χολαργός-Σούρμενα

Πετράλωνα-Αστέρας Ζωγρ.

Αθηναϊκός-Αγία Ελεούσα

Βριλήσσια-ΑΟΝΦ Άτταλος

  • Ρεπό έχει ο ΓΣ Αργυρούπολης

6η αγωνιστική 17η

Ηράκλειο-Πετράλωνα

Σούρμενα-Νέα Ιωνία

ΓΣ Αργυρούπολης-Χολαργός

Αστέρας Ζωγρ.-Αθηναϊκός

Αγία Ελεούσα-Βριλήσσια

  • Ρεπό έχει ο ΑΟΝΦ Άτταλος

7η αγωνιστική 18η

Αθηναϊκός-Ηράκλειο

Πετράλωνα-Σούρμενα

Νέα Ιωνία-ΓΣ Αργυρούπολης

Βριλήσσια-Αστέρας Ζωγρ.

ΑΟΝΦ Άτταλος-Αγία Ελεούσα

  • Ρεπό έχει ο Χολαργός

8η αγωνιστική 19η

Ηράκλειο-Βριλήσσια

Σούρμενα-Αθηναϊκός

ΓΣ Αργυρούπολης-Πετράλωνα

Χολαργός-Νέα Ιωνία

Αστέρας Ζωγρ.-ΑΟΝΦ Άτταλος

  • Ρεπό έχει η Αγία Ελεούσα

9η αγωνιστική 20η

ΑΟΝΦ Άτταλος-Ηράκλειο

Βριλήσσια-Σούρμενα

Αθηναϊκός-ΓΣ Αργυρούπολης

Πετράλωνα-Χολαργός

Αγία Ελεούσα-Αστέρας Ζωγρ.

  • Ρεπό έχει η Νέα Ιωνία

10η αγωνιστική 21η

Ηράκλειο-Αγία Ελεούσα

Σούρμενα-ΑΟΝΦ Άτταλος

ΓΣ Αργυρούπολης-Βριλήσσια

Χολαργός-Αθηναϊκός

Νέα Ιωνία-Πετράλωνα

  • Ρεπό έχει ο Αστέρας Ζωγρ.

11η αγωνιστική 22η

Αστέρας Ζωγρ.-Ηράκλειο

Αγία Ελεούσα-Σούρμενα

ΑΟΝΦ Άτταλος-ΓΣ Αργυρούπολης

Βριλήσσια-Χολαργός

Αθηναϊκός-Νέα Ιωνία

Ρεπό: Πετράλωνα

3ος όμιλος

1η αγωνιστική 10η

ΑΟ Ιλίου-ΑΟ Βύρων

Ηλυσιακός-Παλαιό Φάληρο

Άρης Πετρ.-Κηπούπολη

Καματερό-Πανερυθραϊκός

Τράχωνες-Μικρασιατικός Καισ.

2η αγωνιστική 11η

Τράχωνες-ΑΟ Ιλίου

ΑΟ Βύρων-Ηλυσιακός

Παλαιό Φάληρο-Άρης Πετρ.

Κηπούπολη-Καματερό

Μικρασιατικός Καισ.-Πανερυθραϊκός

3η αγωνιστική 12η

Ηλυσιακός-Τράχωνες

Άρης Πετρ.-ΑΟ Βύρων

Πανερυθραϊκός-Κηπούπολη

Καματερό-Παλαιό Φάληρο

ΑΟ Ιλίου-Μικρασιατικός Καισ.

4η αγωνιστική 13η

Τράχωνες-Άρης Πετρ.

ΑΟ Ιλίου-Ηλυσιακός

ΑΟ Βύρων-Καματερό

Παλαιό Φάληρο-Πανερυθραϊκός

Μικρασιατικός Καισ.-Κηπούπολη

5η αγωνιστική 14η

Καματερό-Τράχωνες

Άρης Πετρ.-ΑΟ Ιλίου

Πανερυθραϊκός-ΑΟ Βύρων

Κηπούπολη-Παλαιό Φάληρο

Ηλυσιακός-Μικρασιατικός Καισ.

6η αγωνιστική 15η

Τράχωνες-Πανερυθραϊκός

ΑΟ Ιλίου-Καματερό

Ηλυσιακός-Άρης Πετρ.

ΑΟ Βύρων-Κηπούπολη

Μικρασιατικός Καισ.-Παλαιό Φάληρο

7η αγωνιστική 16η

Κηπούπολη-Τράχωνες

Πανερυθραϊκός-ΑΟ Ιλίου

Καματερό-Ηλυσιακός

Παλαιό Φάληρο-ΑΟ Βύρων

Άρης Πετρ.-Μικρασιατικός Καισ.

8η αγωνιστική 17η

Τράχωνες-Παλαιό Φάληρο

ΑΟ Ιλίου-Κηπούπολη

Ηλυσιακός-Πανερυθραϊκός

Άρης Πετρ.-Καματερό

Μικρασιατικός Καισ.-ΑΟ Βύρων

9η αγωνιστική 18η

ΑΟ Βύρων-Τράχωνες

Παλαιό Φάληρο-ΑΟ Ιλίου

Κηπούπολη-Ηλυσιακός

Πανερυθραϊκός-Άρης Πετρ.

Καματερό-Μικρασιατικός Καισ.

4ος όμιλος

1η αγωνιστική 10η

Ήφαιστος Περιστ.-Ελπίδα Αγ. Αναργ.

Χαϊδάρι-Απόλλων Χαλ.

Παπάγος-ΑΟ Ιάσων

Μελίσσια-Θύελλα Αγ. Δημ.

Διάνα Ηλ.-Χαλάνδρι

2η αγωνιστική 11η

Διάνα Ηλ.-Ήφαιστος Περιστ.

Ελπίδα Αγ. Αναργ.-Χαϊδάρι

Απόλλων Χαλ.-Παπάγος

ΑΟ Ιάσων-Μελίσσια

Χαλάνδρι-Θύελλα Αγ. Δημ.

3η αγωνιστική 12η

Χαϊδάρι-Διάνα Ηλ.

Παπάγος-Ελπίδα Αγ. Αναργ.

Θύελλα Αγ. Δημ.-ΑΟ Ιάσων

Μελίσσια-Απόλλων Χαλ.

Ήφαιστος Περιστ.-Χαλάνδρι

4η αγωνιστική 13η

Διάνα Ηλ.-Παπάγος

Ήφαιστος Περιστ.-Χαϊδάρι

Ελπίδα Αγ. Αναργ.-Μελίσσια

Απόλλων Χαλ.-Θύελλα Αγ. Δημ.

Χαλάνδρι-ΑΟ Ιάσων

5η αγωνιστική 14η

Μελίσσια-Διάνα Ηλ.

Παπάγος-Ήφαιστος Περιστ.

Θύελλα Αγ. Δημ.-Ελπίδα Αγ. Αναργ.

ΑΟ Ιάσων-Απόλλων Χαλ.

Χαϊδάρι-Χαλάνδρι

6η αγωνιστική 15η

Διάνα Ηλ.-Θύελλα Αγ. Δημ.

Ήφαιστος Περιστ.-Μελίσσια

Χαϊδάρι-Παπάγος

Ελπίδα Αγ. Αναργ.-ΑΟ Ιάσων

Χαλάνδρι-Απόλλων Χαλ.

7η αγωνιστική 16η

ΑΟ Ιάσων-Διάνα Ηλ.

Θύελλα Αγ. Δημ.-Ήφαιστος Περιστ.

Μελίσσια-Χαϊδάρι

Απόλλων Χαλ.-Ελπίδα Αγ. Αναργ.

Παπάγος-Χαλάνδρι

8η αγωνιστική 17η

Διάνα Ηλ.-Απόλλων Χαλ.

Ήφαιστος Περιστ.-ΑΟ Ιάσων

Χαϊδάρι-Θύελλα Αγ. Δημ.

Παπάγος-Μελίσσια

Χαλάνδρι-Ελπίδα Αγ. Αναργ.

9η αγωνιστική 18η

Ελπίδα Αγ. Αναργ.-Διάνα Ηλ.

Απόλλων Χαλ.-Ήφαιστος Περιστ.

ΑΟ Ιάσων-Χαϊδάρι

Θύελλα Αγ. Δημ.-Παπάγος

Μελίσσια-Χαλάνδρι

Διαβάστε επίσης:

Παναθηναϊκός: «Κλειστές οι θύρες 13-14 της Λεωφόρου για λόγους δημόσιας ασφάλειας»

Ταξιάρχης Φούντας: Ήδη ψάχνει τον επόμενο σταθμό της καριέρας του!

ΑΕΚ: O δικέφαλος αετός που θα κοσμεί εξωτερικά την «OPAP Arena» (pic)

Δημοφιλη Αρθρα