×

Sportime BET

ΠαραFootball

Editorial

Στοίχημα

Βαθμολογίες



Πρεμιέρα στη Γ’ εθνική και στους οχτώ ομίλους και όπως είναι φυσιολογικό, οι εκπλήξεις δεν έλειψαν.

Με νίκες ξεκίνησαν Πανσερραϊκός, Πιερικός, Σπάρτη, ο Φωστήρας πήρε το ντέρμπι με τον Εθνικό.

Περισσότερα σε λίγο…

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ: Με το… δεξί Θύελλα Καμαρίου και Άγιος Ιερόθεος

1ος όμιλος
Αετός Οφρυνίου-Ένωση Αλεξανδρούπολης 2-1 (35′ Αποστολίδης, 56′ Δουμάνης / 15′ Ευθυμιάδης)
Κεραυνός Πέρνης-Άρης Αβάτου 1-1 (71′ Κωνσταντάρας / 50′ Γκέκας)
Ηρακλής Ζυγού-Πανσερραϊκός 1-2 (80′ Δημητριάδης / 10′ Ομπόσου, 63′ Πτηνόπουλος)
Δόξα Κάτω Καμήλας-Απόλλων Παραλιμνίου 0-1 (45+ Ενλουντούλου)
Πανδραμαϊκός-Νέστος Χρυσούπολης 3-1 (14′-83′ Μπερούκας, 79′ Μπελμάνι / 7′ Χαριτίδης)
Δόξα Θεολόγου-Ορφέας Ξάνθης 0-2 (2′ Κουκουρίγκος, 90+ Μαυρόπουλος)
Ρεπό: Κιλκισιακός

2ος όμιλος
ΑΟ Σειρήνα-Αλμωπός Αριδαίας 0-5 (9′ Κωστούλας, 31′ Πέττας, 48′ Νικολίτσας, 51′ Μεντής, 71′ Ντόγος)
Αναγέννηση Γιαννιτσών-Μακεδονικός 1-0 (2′ Αγγελούδης)
ΠΑΣ Φλώρινα-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων 1-2 (90+ Ρωμαίος Ι. / 16′ Λίτσι, 54′ Παρσόπουλος)
Νίκη Αγκαθιάς-ΠΟ Νέας Καλλικράτειας 0-1 (45′ Ξανθόπουλος)
Θερμαϊκός Θέρμης-Εδεσσαϊκός 1-0 (90+ Δοξάκης)
Αστραπή Μεσοποταμίας-Αγροτικός Αστέρας 0-0
Θύελλα Σαρακηνών-Άρης Παλαιοχωρίου 3-0 α.α.
Ρεπό: Ποσειδών Μηχανιώνας

3ος όμιλος
ΑΣ Μετέωρα-Διαγόρας Στεφανοβίκειου 1-1 (44′ Πολυζωγόπουλος / 55′ Παπαγεωργίου)
ΑΠΟ Αταλάντη-ΑΟ Ποταμιάς 1-0 (44′ Μαλισσόβας)
ΑΕ Καρίτσας-Δίας Δίου 4-0 (23′-87′ Βουκομάνοβιτς, 34′ Κουτσόπουλος, 64′ Αλεξίου)
Θησέας Αγριάς-Πιερικός 0-1 (7′ Σαχινίδης)
Οικονόμος Τσαριτσάνης-Ηρακλής Λάρισας 0-0
Διγενής Νεοχωρίου-ΑΟ Σελλάνων 1-2 (3′ Τεντολούρης / 37′ Παπαγεωργίου, 63′ Λούγκος πεν)
(21/9) Ατρόμητος Παλαμά-ΓΣ Αλμυρού 2-0 (40′-73′ Κατσιγιάννης)

4ος όμιλος
Τηλυκράτης-ΑΟ Ανατολής 1-0 (32′ Τζελάι)
Θιναλιακός-Μακεδονικός Φούφα 1-0 (7′ Μπάρντι)
ΑΕΠ Κοζάνης-ΑΕ Μεσολογγίου 1-0 (56′ Πάλλας)
Αχέρων Καναλακίου-Σούλι Παραμυθιάς 2-0 (10′ Κυριάκης, 30′ Φέτσης)
ΠΑΣ Πρέβεζα-Ναυπακτιακός Αστέρας 1-0 (37′ Σιδέρης)
Αναγέννηση Άρτας-Αστέρας Ιτέας 3-0 (20′ Σιδηρόπουλος, 22′-31′ Μπότσαρης)
Απόλλων Ευπαλίου-ΑΕ Λευκίμμης 1-2 (28′ Ρουμπάτος / 83′ Κιπτίου, 87′ Τσεβανέδης)

5ος όμιλος
Ακράτητος-ΑΕ Κηφισιάς 1-0
Εθνικός Πειραιά-Φωστήρας 0-1 (85′ Μπιμπισίδης)
Ηλυσιακός-Καλλιθέα 0-1
ΑΠΟ Κερατσίνι-Άγιοι Ανάργυροι 1-1
Άγιος Ιερόθεος-Άνω Μερά 1-0 (82′ Τσατσαρής)
Θύελλα Καμαρίου-Ερμής Κορυδαλλού 1-0 (86′ Ηλιόπουλος)
ΑΕ Μοσχάτου-Πανθηραϊκός 0-1 (59′ Κόντι)

6ος όμιλος
Παναρκαδικός-Κόρινθος 2006 2-1 (67′ Νάνος, 85′ Γιουκούδης πεν / 9′ Ράπτης)
ΑΟ Νέας Αρτάκης-ΑΟ Υπάτου 1-1 (6′ Ντελέκος / 43′ Νικολόπουλος)
Κιθαιρών Καπαρελλίου-Θύελλα Ραφήνας 0-0
Αχαρναϊκός-ΑΕΚ Τρίπολης 2-1 (45′, 78′ / 38′ )
Αήττητος Σπάτων-ΓΣ Μαρκό 1-1 (87′ Δρίτσας / 65′ Σάμιος)
Παλληνιακός-ΑΣ Ρόδος 0-0

7ος όμιλος
ΠΣ Σπάρτη-ΠΑΟ Βάρδας 3-0 (13′ Σωτηρόπουλος πεν, 54′-56′ Γεμιστός)
Διαγόρας Βραχνεΐκων-ΑΟ Τσιλιβή 2-1 (37′ Πανάρετος, 40′ Καλλιτσουνάκης / 9′ Λιβέρης)
Αστέρας Βλαχιώτη-ΑΟ Διαβολιτσίου 2-0 (10′ Νέρες, 79′ Πούτσης)
Ολυμπιακός Ζαχάρως-Παναργειακός 0-0
Ναύπλιο 2017-Θύελλα Πατρών 1-0 (34′ Καλλιμάνης)
ΑΕ Ερμιονίδας-Πανγυθεατικός 0-1 (21′ Ζιβάνοβιτς)
Ζάκυνθος-Πανηλειακός 1-0 (31′ Ζυγκερίδης)

8ος όμιλος
Ατσαλένιος-ΑΟ Επισκοπής 2-3 (28′ Λέκκας, 62′ Καϊμακαμούδης / 49′ Γκιόκα, 63′ Λίμα, 86′ Τσιριγώτης)
Πανακρωτηριακός-Ηρόδοτος 0-1 (80′ Γκίνι)
Γιούχτας-ΑΟ Αγίου Νικολάου 3-1 (11′ Βελονάκης, 24′-79′ πεν Φραγκουλάκης / 88′ Πυθαρούλης)
Ρεθυμνιακός-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 3-1 (32′ Δελήμπασης, 72′ Μερτίρι, 82′ / 70′ Βεστάκης)
Ρεπό: ΑΟ Πόρου

Κάντε Like στη σελίδα του Sportime στο Facebook για να μαθαίνετε με υπευθυνότητα και άποψη ό,τι συμβαίνει στον αθλητικό κόσμο και όχι μόνο. Η ομάδα του Sportime είναι ανά πάσα στιγμή διαθέσιμη για να απαντήσει στις ερωτήσεις σας. Στείλτε στο Inbox για όποια απορία έχετε και θα λάβετε άμεση απάντηση. Ένα Like και… μένεις ενημερωμένος όλο το 24ωρο σχετικά με όσα γίνονται!

Κάντε follow στο Sportime

Κάντε like στην σελίδα του Sportime στο Facebook

Aκολουθήστε το Sportime στο Instagram