×

Στίβος ΝΕΟ

Sportime BET

Media

ΠαραFootball

Editorial

Στοίχημα

Βαθμολογίες

Γ’ εθνική: Τα τελικά αποτελέσματα της 9ης αγωνιστικής


    Κώστας Λάππας

Γ’ εθνική: Τα τελικά αποτελέσματα της 9ης αγωνιστικής


Πολλά γκολ και αρκετές ανατροπές σημειώθηκαν στα παιχνίδια στη Γ’ Εθνική το Σάββατο (16/11).

Στον 1ο όμιλο, ο Νέστος Χρυσούπολης επικράτησε 1-0 του Αετού Ορφανού στην Καβάλα, ενώ ο Πανσερραϊκός διέλυσε με 7-0 της Δόξας Θεολόγου.

Στον 2ο όμιλο και την 11η αγωνιστική, ο Αλμωπός Αριδαίας επιβλήθηκε 4-0 του Θερμαϊκού Θέρμης, ενώ η Αναγέννηση Γιαννιτσών νίκησε 3-0 τον ΠΑΣ Φλώρινα.

Στον 3ο όμιλο, ο Πιερικός πέρασε νικηφόρα από την Καλαμπάκα, επικρατώντας 1-0 των Μετεώρων, ενώ ο Οικονόμος Τσαριτσάνης νίκησε 1-0 τον ΑΟ Σελλάνων.

Στον 4ο όμιλο, Μακεδονικός Φούφα και Αχέρων Καναλακίου έμειναν στο 0-0, ενώ η ΑΕ Μεσολογγίου νίκησε 3-1 την Αναγέννηση Άρτας.

Στον 5ο όμιλο, ο Άγιος Ιερόθεος κράτησε στο 0-0 την Καλλιθέα, ενώ Εθνικός και Ακράτητος αναδείχτηκαν ισόπαλοι 1-1.

Στον 6ο όμιλο, ο ΑΟ Υπάτου επιβλήθηκε 5-0 του Αήττητου Σπάτων, ενώ η Ρόδος επικράτησε 1-0 της Νέας Αρτάκης.

Στον 7ο όμιλο, το Τσιλιβί αναδείχτηκε ισόπαλο 2-2 με το Ναύπλιο, ενώ χωρίς νικητή (1-1) έληξε και το παιχνίδι της Σπάρτης με τον Πανγυθεατικό.

Στον 8ο όμιλο, το ντέρμπι Ηρόδοτος-Επισκοπή έληξε ισόπαλο 2-2, ενώ ο Γιούχτας επιβλήθηκε 4-1 του Ρεθυμνιακού εκτός έδρας.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα

1ος όμιλος
Αετός Οφρυνίου-Νέστος Χρυσούπολης 0-1 (67′ Φραγκούλης)
Απόλλων Παραλιμνίου-Ορφέας Ξάνθης 1-1 (47′ Ν’Λουντούλου / 78′ Μελισσόπουλος πεν)
Άρης Αβάτου-Πανδραμαϊκός 2-3 (34′ Καλαϊτζίδης, 53′ Τσάπαρης / 4′-63′ Μπελμάνι, 56′ Μπερούκας)
Ένωση Αλεξανδρούπολης-Ηρακλής Ζυγού 2-0 (49′ Γκαβανόζης, 90′ Πατσιώρας)
Κεραυνός Πέρνης-Κιλκισιακός 2-1 (62′ Μπατάνης, 90+ Μελισσόπουλος / 86′ Μπελίτσας)
Πανσερραϊκός-Δόξα Θεολόγου 7-0 (1′-28′-58′ Πτηνόπουλος, 11′ Πολύζος, 47′-52′ πεν Γκούρτσας, 89′ Ομπόσου)
Ρεπό: Δόξα Κάτω Καμήλας

Βαθμολογία

1. Νέστος Χρυσούπολης 24
2. Πανσερραϊκός 21
3. Πανδραμαϊκός 19
4. Απόλλων Παραλιμνίου 15
5. Αετός Οφρυνίου 15
6. Κεραυνός Πέρνης 11
7. Δόξα Κ.Καμήλας 10
8. Ένωση Αλεξ/πολης 10
9. Άρης Αβάτου 9
10. Ορφέας Ξάνθης 6
11. Ηρακλής Ζυγού 5
12. Κιλκισιακός 4
13. Δόξα Θεολόγου 1

2ος όμιλος (11η αγωνιστική)
ΠΟ Νέας Καλλικράτειας-Αγροτικός Αστέρας 1-2 (56′ Δαγκούλης / 83′ Αβραμίδης, 89′ Παπαποστόλου)
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων-Θύελλα Σαρακηνών 2-1 (31′ πεν-41′ Παρσόπουλος / 54′ Γκέσιος)
Αλμωπός Αριδαίας-Θερμαϊκός Θέρμης 4-0 (1′-24′ Κωστούλας, 27′ Ντόγος, 29′ Πέττας)
Ποσειδών Μηχανιώνας-Νίκη Αγκαθιάς 1-1 (30′ Χαρίσης / 21′ Γουνόπουλος)
Αναγέννηση Γιαννιτσών-ΠΑΣ Φλώρινα 3-0 (14′ Βουτσιάς, 61′ Αγγελούδης πεν, 89′ Χιντασέλι)
ΑΟ Σειρήνα-Εδεσσαϊκός 0-3 α.α.
Μακεδονικός-Άρης Παλαιοχωρίου 3-0 α.α.
Ρεπό: Αστραπή Μεσοποταμίας

Βαθμολογία

1. Αλμωπός Αριδαίας 28
2. Μακεδονικός 23
3. Αναγέννηση Γιαννιτσών 22
4. Θερμαϊκός 20
5. Μ.Αλεξ.Τρικάλων 17
6. Αγροτικός Αστέρας 16
7. ΠΟ Ν.Καλλικράτειας 16
8. Θύελλα Σαρακηνών 15
9. Εδεσσαϊκός 13
10. ΠΑΣ Φλώρινα 13
11. Ποσειδών Μηχανιώνας 12
12. Νίκη Αγκαθιάς 8
13. Αστραπή Μεσοποταμίας 7
14. ΑΟ Σειρήνα 3
15. Άρης Παλαιοχωρίου 0

3ος όμιλος
ΑΣ Μετέωρα-Πιερικός 0-1 (70′ Μακρής)
ΓΣ Αλμυρός-Ηρακλής Λάρισας 3-2
ΑΟ Σελλάνων-Οικονόμος Τσαριτσάνης 0-1 (66′ Μπάμης)
Δίας Δίου-Θησέας Αγριάς 3-1 (21′ Παναγιωτίδης, 56′ Μαυρίδης, 59′ Μανίκας / 62′ )
ΑΟ Ποταμιάς-Ατρόμητος Παλαμά 0-2 (35΄Οικονόμου Χ. πεν, 83′ Μίχος)
Διαγόρας Στεφανοβίκειου-Διγενής Νεοχωρίου 1-1 (35′ Κουβελάς / 44′ Τεντολούρης πεν)
ΑΕ Καρίτσας-ΑΠΟ Αταλάντη 2-0 (52′ Κωτσιόπουλος, 69′ Κυρτέγος)

Βαθμολογία

1. Πιερικός 22
2. ΑΕ Καρίτσας 18
3. Θησέας Αγριάς 16
4. ΑΟ Σελλάνων 16
5. Ηρακλής Λάρισας 16
6. Ατρόμητος Παλαμά 13
7. ΑΠΟ Αταλάντη 13
8. ΓΣ Αλμυρού 11
9. Οικονόμος Τσαριτσ. 11
10. Δίας Δίου 10
11. Διγενής Νεοχωρίου 8
12. ΑΣ Μετέωρα 7
13. Διαγόρας Στεφανοβ. 7
14. ΑΟ Ποταμιάς 2

4ος όμιλος
Τηλυκράτης-Ναυπακτιακός Αστέρας 1-1 (45′ Τσόφλιος / 75′ Λαζανάς)
Σούλι Παραμυθιάς-Αστέρας Ιτέας 2-0 (74′ Βασιλάκης, 90+ Παπαδόπουλος)
ΑΕ Μεσολογγίου-Αναγέννηση Άρτας 3-1 (5′ Κοντογιάννης, 46′ Χάρπερ, 61′ Γεωργούλης πεν / 18′ Σιδηρόπουλος)
Μακεδονικός Φούφα-Αχέρων Καναλακίου 0-0
ΑΟ Ανατολής-ΑΕΠ Κοζάνης 0-1 (73′ Ταφαρλής)
Απόλλων Ευπαλίου-Θιναλιακός 0-3 (22′-51′ Αγόρας, 65′ Λούβρος)
ΑΕ Λευκίμμης-ΠΑΣ Πρέβεζα 0-0

Βαθμολογία

1. Αχέρων Καναλακίου 21
2. ΑΕΠ Κοζάνης 20
3. Θιναλιακός 17
4. Αναγέννηση Άρτας 16
5. ΠΑΣ Πρέβεζα 13
6. Μακεδονικός Φούφα 13
7. Τηλυκράτης 12
8. ΑΕ Μεσολογγίου 10
9. ΑΟ Ανατολής 10
10. Σούλι Παραμυθιάς 9
11. Ναυπακτιακός 8
12. ΑΕ Λευκίμμης 8
13. Απόλλων Ευπαλίου 8
14. Αστέρας Ιτέας 6

5ος όμιλος
Άγιος Ιερόθεος-Καλλιθέα 0-0
Ερμής Κορυδαλλού-Άγιοι Ανάργυροι 1-0 (82′ )
Φωστήρας-Ηλυσιακός 0-1 (75′ Ταβάρες)
ΑΕ Κηφισιάς-Θύελλα Καμαρίου 1-2 (32′ Παυλάκης / 36′ πεν-54′ Ηλιόπουλος)
Εθνικός Πειραιά-Ακράτητος 1-1 (92′ Διάκος / 33′ )
Πανθηραϊκός-ΑΠΟ Κερατσίνι 0-0
(17/11) Άνω Μερά-ΑΕ Μοσχάτου

Βαθμολογία

1. Καλλιθέα 20
2. Θύελλα Καμαρίου 20
3. ΑΕ Μοσχάτου 17
4. Άγιος Ιερόθεος 17
5. ΑΕ Κηφισιάς 13
6. Πανθηραϊκός 13
7. Φωστήρας 12
8. ΑΠΟ Κερατσίνι 11
9. Ακράτητος 10
10. Άγιοι Ανάργυροι 7
11. Ηλυσιακός 7
12. Άνω Μερά 6
13. Ερμής Κορυδαλλού 5
14. Εθνικός 4

6ος όμιλος
Παλληνιακός-ΑΕΚ Τρίπολης 2-0 (4′ Δημογιάννης, 64′ Αγγελίνας)
Θύελλα Ραφήνας-ΓΣ Μαρκό 0-3 (49′-52′ Χίσο, 68′ Σάμιος)
ΑΟ Υπάτου-Αήττητος Σπάτων 5-0 (20′-46′-54′ Κακκαβάς, 35′ Ποτουρίδης, 78′ Νικολόπουλος)
Κόρινθος 2006-Αχαρναϊκός 1-0 (39′ Ράπτης πεν)
ΑΣ Ρόδος-ΑΟ Νέας Αρτάκης 1-0 (64′ Χατζησάββας)
(17/11) Παναρκαδικός-Αιολικός
Ρεπό: Κιθαιρών Καπαρελλίου

Βαθμολογία

1. ΑΣ Ρόδος 19
2. ΓΣ Μαρκό 17
3. ΑΟ Υπάτου 13
4. Κόρινθος 2006 13
5. Αήττητος Σπάτων 12
6. Παναρκαδικός 11
7. Θύελλα Ραφήνας 11
8. Παλληνιακός 10
9. Αχαρναϊκός 10
10. ΑΟ Νέας Αρτάκης 9
11. Κιθαιρών Καπαρ. 9
12. Αιολικός 8
13. ΑΕΚ Τρίπολης 0

7ος όμιλος
ΠΣ Σπάρτη-Πανγυθεατικός 1-1 (13′ Σαμπατάκος / 84′ Μπάλλας)
Θύελλα Πατρών-Πανηλειακός 0-0
ΑΟ Διαβολιτσίου-ΑΕ Ερμιονίδας 1-0 (2′ Γεωργιόπουλος)
ΑΟ Τσιλιβή-Ναύπλιο 2017 2-2 (25′ Γεωργίου, 90+ Μαρούδας / 66′ Διαμαντής Α., 68′ Καζάκος)
ΠΑΟ Βάρδας-Ολυμπιακός Ζαχάρως 2-1 (17′ Βας, 27′ Σαμπανέι / 69′ Ρούμπος)
Αστέρας Βλαχιώτη-Διαγόρας Βραχνεΐκων 1-1 (52′ Παπούλης / 70′ Λίπι)
Παναργειακός-Ζάκυνθος 0-0

Βαθμολογία

1. Ναύπλιο 2017 19
2. ΠΣ Σπάρτη 18
3. ΑΕ Ερμιονίδας 16
4. Αστέρας Βλαχιώτη 16
5. Διαγόρας Βραχν. 14
6. Ζάκυνθος 14
7. ΑΟ Διαβολιτσίου 13
8. ΑΟ Τσιλιβή 12
9. ΠΑΟ Βάρδας 12
10. Πανηλειακός 10
11. Πανγυθεατικός 10
12. Θύελλα Πατρών 10
13. Παναργειακός 5
14. Ολυμπιακός Ζαχάρως 5

8ος όμιλος
ΑΟ Πόρου-ΑΟ Αγίου Νικολάου 0-1 (82′ Πυθαρούλης)
Πανακρωτηριακός-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 1-0 (27′ Βουρβαχάκης)
Ρεθυμνιακός-Γιούχτας 1-4 (89′ / 9′ Μπαλντοβαλίεφ, 23′ Βαρούχας, 78′ Φραγκουλάκης, 87′ Μαυρομάτης)
Ηρόδοτος-ΑΟ Επισκοπής 2-2 (54′ Κοντογιάννης, 57′ Τσακάνι / 22′-25′ Φερέιρα)
Ρεπό: Ατσαλένιος

Βαθμολογία

1 ΑΟ Επισκοπής 20
2 Ηρόδοτος 16
3 Γιούχτας 14
4 ΑΟ Αγίου Νικολάου 12
5 Πανακρωτηριακός 10
6 Ατσαλένιος 10
7 Ρεθυμνιακός 10
8 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 7
9 ΑΟ Πόρου 2

Αν θέλετε περισσότερα προγνωστικά μπορείτε να δείτε με ένα κλικ στο betarades.gr

ΓΙΝΕ ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΤΟΥ SPORTIMEBET KAI ΔΕΣ ΠΡΩΤΟΣ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΕΣ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΤΟΥ SPORTIME

KANE LIKE ΣΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΤΟΥ SPORTIME ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΕΙΣ ΠΡΩΤΟΣ ΟΛΑ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

Follow sportime.gr

 


Τελευταία Νέα