Γ’ εθνική: Τα τελικά αποτελέσματα της Κυριακής (1/11)


Κώστας Λάππας

Γ’ εθνική: Τα τελικά αποτελέσματα της Κυριακής (1/11)


Γκολ, θέαμα και συγκινήσεις προσέφεραν οι ομάδες για ακόμα μία αγωνιστική.

Δείτε τα τελικά αποτελέσματα στα παιχνίδια των 7 ομίλων στη Γ’ Εθνική.

Δεν έγιναν τα ματς των τριών πρώτων ομίλων, αρκετές οι αναβολές.

Γ’ εθνική: Τα αποτελέσματα

4ος όμιλος (4η αγωνιστική)

Ηρακλής Ψαχνών – Φωκικός 2-0 (70′ Βεζιρτζόγλου, 90+ Ματζελή)

ΑΟ Υπάτου – Θησέας Αγριάς 1-1 (29′ Καράι / 32′ Δουλάς)

Διαγόρας Στεφανοβικείου – ΑΟ Νέας Αρτάκης 1-1 (45+ Κυρίτσης Α./ 86′ Δήμου)

ΑΠΟ Αταλάντη – ΓΣ Αλμυρού αναβλήθηκε

Δημήτρα Ευξεινούπολης – Αμβρυσσέας Διστόμου αναβλήθηκε

Ρεπό: Οπούντιος Μαρτίνου

Βαθμολογία

ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ ΓΚΟΛ ΚΑΤΑ
1 Διαγόρας Στεφανοβικείου 10 4 9 2
2 Φωκικός 7 4 3 3
3 ΑΟ Υπάτου 6 4 4 2
4 Ηρακλής Ψαχνών 6 3 5 4
5 Αμβρυσσέας Διστόμου 6 3 4 3
6 ΑΟ Νέας Αρτάκης 5 4 5 6
7 Θησέας Αγριάς 3 4 4 5
8 Οπούντιος Μαρτίνου 3 3 1 4
9 Δήμητρα Ευξεινούπολης 2 3 2 3
10 ΑΠΟ Αταλάντη 0 2 1 3
11 ΓΣ Αλμυρού 0 2 0 3

5ος όμιλος (3η αγωνιστική)

Κτηνοτροφικός Αστ.Καληράχης – Παναγρινιακός 1-0 (35′ Αποστολίδης)

ΠΑΣ Πρέβεζα – Αναγέννηση Άρτας 1-0 (85′ Τσολακίδης)

Αμβρακικός Λουτρού – Τηλυκράτης 0-2 (19′ Περιστέρης, 86′ Κολοβός)

ΑΕ Λευκίμμης – Θύελλα Μοναστηρακίου 3-2 (16′-36′ Τσεβανέδης, 76′ Κιπτίου / 48′, 57 )

Αχέρων Καναλακίου – Κέρκυρα 5-0 (35′ Νικολάου, 40′ Ντόκος, 47′ Κυριάκης, 73′, 81′ )

ΑΕ Μεσολογγίου – Μ.Αλεξ.Καλλιθέας αναβλήθηκε

Θύελλα Κατσικάς – ΟΦ Αγίου Ματθαίου αναβλήθηκε

Βαθμολογία

ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ ΓΚΟΛ ΚΑΤΑ
1 Αχέρων Καναλακίου 9 3 10 1
2 Παναγρινιακός 6 3 8 3
3 ΟΦ Αγίου Ματθαίου 6 2 6 2
4 Κτηνοτροφικός Αστέρας 6 3 5 2
5 ΠΑΣ Πρέβεζα 6 2 3 1
6 ΑΕ Λευκίμμης 6 3 6 5
7 Τηλυκράτης 6 3 4 3
8 Θύελλα Μοναστηρακίου 3 3 7 6
9 Αναγέννηση Άρτας 3 3 3 4
10 Αμβρακικός Λουτρού 3 3 2 4
11 Θύελλα Κατσικάς 0 2 2 5
12 Μ.Αλεξ.Καλλιθέας 0 1 1 4
13 ΑΕ Μεσολογγίου 0 2 1 5
14 Κέρκυρα 0 3 1 14

6ος όμιλος (3η αγωνιστική)

Πανιώνιος – Χαραυγιακός 2-1 (53′ Κοντοές, 92′ Σταμάτης / 71′ Μαραγκουδάκης)

Αήττητος Σπάτων – Προοδευτική 0-4 (11′ Ζανιδάκης, 25′ Βασιλείου, 29′ Πρέντι, 46′ Κριστιάν)

ΑΕ Μοσχάτου – Φωστήρας 0-1 (33′ Μπελέρης)

ΓΣ Μαρκό – Πανναξιακός 0-2 (29′ Κύρτσος, 40′ Πιτταράς)

ΓΣ Ηλιούπολης – ΑΕ Μυκόνου 2-1 (40′ Γεμιστός, 62′ Πολίτης / 64′ Κωνσταντινίδης)

Ρεπό: Εθνικός

Βαθμολογία

ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ ΓΚΟΛ ΚΑΤΑ
1 Πανιώνιος 9 3 8 3
2 ΓΣ Ηλιούπολης 9 3 7 2
3 Χαραυγιακός 6 3 5 3
4 Προοδευτική 3 2 5 2
5 Εθνικός 3 2 2 2
6 Φωστήρας 3 3 2 3
7 Πανναξιακός 3 3 3 6
8 Αήττητος Σπάτων 3 2 1 4
9 ΓΣ Μαρκό 2 3 0 2
10 ΑΕ Μυκόνου 1 3 2 4
11 ΑΕ Μοσχάτου 1 3 1 5

7ος όμιλος (4η αγωνιστική)

Άγιος Ιερόθεος – Πανναυπλιακός 0-0

Άρης Σκάλας – ΑΕ Ερμιονίδας 2-2 (64′ Σαραντόπουλος, 89′ / 19′-34′ Αντωνακόπουλος)

Μολαϊκός – Ατρόμητος Χιλιομοδίου 1-1 (87′ Χατζησιμιώτης / 62′ )

Φοίνικας Νέας Επιδαύρου – ΠΑΟ Ρουφ 1-3 (45+ Μάρκου / 12′-43′ Τσιάβος, 69′ Μάντζιος πεν)

ΑΕ Κηφισιάς – Πανγυθεατικός 1-0 (26′ Ρέντζης)

Κορωνίδα Κοιλάδας – Ερμής Μελιγούς 0-0

Ρεπό: Παναρκαδικός

Βαθμολογία

ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ ΓΚΟΛ ΚΑΤΑ
1 ΑΕ Κηφισιάς 12 4 7 0
2 Άγιος Ιερόθεος 7 3 4 0
3 Ερμής Μελιγούς 7 4 3 2
4 Άρης Σκάλας 7 4 4 5
5 ΠΑΟ Ρουφ 6 4 6 4
6 Πανγυθεατικός 6 4 4 2
7 Πανναυπλιακός 5 4 4 3
8 ΑΕ Ερμιονίδας 5 4 3 4
9 Παναρκαδικός 3 3 1 3
10 Κορωνίδα Κοιλάδας 2 4 1 3
11 Μολαΐκός 2 3 2 5
12 Ατρόμητος Χιλιομοδίου 2 3 2 5
13 Φοίνικας Ν.Επιδαύρου 1 4 2 7

8ος όμιλος (4η αγωνιστική)

Ακράτητος – Αστέρας Βάρης 1-1 (80′ / 83′ Αντζέλι)

Μικρασιατική Χίου – ΑΟ Καραβάς 1-0 (88′ Κακούσιος)

(2/11) ΑΠΟ Κερατσίνι – Αιολικός

(2/11) Αετός Λουτρών – Αίας Σαλαμίνας

ΑΟ Πυλίου – ΑΨΕΣ Πυθαγόρας Κοντακαιίκων αναβλήθηκε

Πανελευσινιακός – Θύελλα Ραφήνας αναβλήθηκε

Βαθμολογία

ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ ΓΚΟΛ ΚΑΤΑ
1 Αστέρας Βάρης 10 4 11 4
2 Αίας Σαλαμίνας 9 3 5 2
3 Αετός Λουτρών 5 3 4 3
4 ΑΟ Πυλίου 4 3 4 3
5 ΑΠΟ Κερατσίνι 4 3 4 4
6 Αιολικός 4 3 3 3
7 Μικρασιατική Χίου 4 4 4 6
8 ΑΟ Καραβά 4 4 2 4
9 Πανελευσινιακός 3 3 5 2
10 Θύελλα Ραφήνας 3 3 4 4
11 Ακράτητος 2 4 4 10
12 Πυθαγόρας Κοντοκ. 1 3 6 11

9ος όμιλος (4η αγωνιστική)

Θύελλα Πατρών – Παναιγιάλειος 1-2 (90+ Κατριβέσης / 54′-64′ Γκάτσης)

Ζάκυνθος – Αίας Γαστούνης 1-1 (16′ Ζώντος / 21′ Κουλούρης)

Ναυπακτιακός Αστέρας – Παλληξουριακός 2-0 (42′ Κονίδας, 83′ Εσκουρέδο)

Διαγόρας Βραχνεΐκων – ΑΟ Τσιλιβή 4-0 (12′ Αλεξανδρής, 63′ πεν-74′-76′ Βλασσόπουλος)

ΠΑΟ Βάρδας – Αχαϊκή 0-0

ΑΟ Διαβολιτσίου – Εθνικός Σκουλικάδου αναβλήθηκε

Ρεπό: Πάμισος Μεσσήνης

Βαθμολογία

ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ ΓΚΟΛ ΚΑΤΑ
1 Παναιγιάλειος 8 4 6 4
2 Ναυπακτιακός 7 3 8 3
3 Ζάκυνθος 6 4 6 4
4 ΠΑΟ Βάρδας 6 4 2 1
5 Αχαϊκή 5 4 1 2
6 Διαγόρας Βραχνεΐκων 4 2 6 2
7 Αίας Γαστούνης 4 2 3 1
8 Πάμισος Μεσσήνης 4 3 3 3
9 Εθνικός Σκουλικάδου 3 2 2 2
10 Παλληξουριακός 3 3 3 4
11 Θύελλα Πατρών 1 3 3 7
12 ΑΟ Τσιλιβή 1 4 1 8
13 ΑΟ Διαβολιτσίου 0 2 1 4

10ος όμιλος (4η αγωνιστική)

Αλμυρός Γαζίου – Γιούχτας 1-1 (74′ Τοπούζης πεν / 67′ Σφυρογιαννάκης)

ΑΟ Αγίου Νικολάου – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 2-3 (80′ Παπαδόπουλος πεν, 90+ / 12′ Μαζιώτης, 35′ Βαρουξάκης, 45+ Κόλα)

ΑΟ Παλαιόχωρας – ΑΕ Νεάπολης 4-1 (17′ Μανουσάκης πεν, 66′, 72′, 75′ / 84′ )

Αστέρας Ρεθύμνου – ΑΟ Πόρου 1-2 (41′ Μπουρνέλης / 77′, 90+ )

Άρης Σούδας – Ρεθυμνιακός 2-1 (27′ Δρακάκης, 87′ / 19′ Μερτίρι)

Αναγέννηση Ιεράπετρας – Ηρόδοτος 1-1 (31′ Λαθούρης / 26′ Μυλωνάς)

Πλατανιάς – ΑΟ Δαμάστας 1-1 (4′ Μαρτίνεζ πεν / 34′ Ολιβέιρα)

(30/10) Άρης Ρεθύμνου – Ατσαλένιος  1-3 (33′ Ζώτος / 11′ Καϊμακαμούδης, 14′ Κερμενίδης, 16′ Νάτος)

Βαθμολογία

ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ ΓΚΟΛ ΚΑΤΑ
1 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 12 4 11 2
2 Ατσαλένιος 9 4 8 5
3 Αλμυρός Γαζίου 7 4 14 7
4 ΑΟ Δαμάστας 7 4 8 4
5 Αναγέννηση Ιεράπετρας 7 4 11 8
6 Ηρόδοτος 7 4 5 3
7 ΑΟ Αγίου Νικολάου 7 4 9 8
8 ΑΟ Πόρου 7 4 4 3
9 Ρεθυμνιακός 6 4 7 4
10 ΑΟ Παλαιόχωρας 6 4 6 9
11 Γιούχτας 5 4 5 4
12 Άρης Σούδας 4 4 4 5
13 Αστέρας Ρεθύμνου 3 4 4 9
14 ΑΕ Νεάπολης 3 4 4 10
15 Πλατανιάς 1 4 1 10
16 Άρης Ρεθύμνου 0 4 1 11

 


Sportime Extras