ΓΑΛΛΙΑ

Λιλ – Μετς 1-0: Λύτρωση στο 88′

Με γκολ του Λουίς Αραούχο στο 88ο λεπτό, η Λιλ επικράτησε 1-0 της Μετς στο πλαίσιο της 3ης αγωνιστικής της Ligue 1. Αυτή ήταν η δεύτερη νίκη σε τρία ματς για την ομάδα του Κριστόφ Γκαλτιέ, ενώ οι φιλοξενούμενοι παρέμειναν στους μηδέν βαθμούς. Εκτός αποστολής της Λιλ έμεινε ο Ορέστης Καρνέζης, ο οποίος αποκτήθηκε την...

Με γκολ του Λουίς Αραούχο στο 88ο λεπτό, η Λιλ επικράτησε 1-0 της Μετς στο πλαίσιο της 3ης αγωνιστικής της Ligue 1.

Αυτή ήταν η δεύτερη νίκη σε τρία ματς για την ομάδα του Κριστόφ Γκαλτιέ, ενώ οι φιλοξενούμενοι παρέμειναν στους μηδέν βαθμούς.

Εκτός αποστολής της Λιλ έμεινε ο Ορέστης Καρνέζης, ο οποίος αποκτήθηκε την περασμένη εβδομάδα.