ΓΕΡΜΑΝΙΑ

Μπάγερν: Το γκολ που δέχθηκε η αντίπαλος του Ολυμπιακού (vid)

Η Μπάγερν αυτή την ώρα αντιμετωπίζει την Άουγκσμπουργκ για την Μπουντενσλίγκα και η ομάδα του Μονάχου βρέθηκε από το πρώτο κιόλας λεπτό να είναι πίσω στο σκορ. Η Άουγκσμπουργκ σόκαρε την αντίπαλο του Ολυμπιακού στο Champions League. Kαι πήρε από πολύ νωρίς το προβάδισμα. Ο Ρίχτερ σκοράρει μόλις στα 27 δευτερόλεπτα και αιφνιδιάζει την Μπάγερν!...

Η Μπάγερν αυτή την ώρα αντιμετωπίζει την Άουγκσμπουργκ για την Μπουντενσλίγκα και η ομάδα του Μονάχου βρέθηκε από το πρώτο κιόλας λεπτό να είναι πίσω στο σκορ.

Η Άουγκσμπουργκ σόκαρε την αντίπαλο του Ολυμπιακού στο Champions League.

Kαι πήρε από πολύ νωρίς το προβάδισμα.

Ο Ρίχτερ σκοράρει μόλις στα 27 δευτερόλεπτα και αιφνιδιάζει την Μπάγερν!

Ωστόσο, οι Βαυαροί μετά από εύστοχη εκτέλεση πέναλτι του Ρόμπερτ Λεβαντόφσκι ισοφάρισαν σε 1-1 στο 14ο λεπτό.

Με το ματς να βρίσκεται σε εξέλιξη.

Δείτε εδώ το γκολ που δέχθηκε η Μπάγερν Μονάχου από την αντίπαλό της.

Aλλά και τον τρόπο που βρήκε η επόμενη αντίπαλος του Ολυμπιακού στους ομίλους του Champions League για να επιστρέψει στο παιχνίδι.
Με τον Λεβαντόφσκι να συνεχίζει την εντυπωσιακή συγκομιδή του με ένα ακόμη τέρμα.

View this post on Instagram

Our XI 🆚 Augsburg! #packmas

A post shared by FC Bayern München (@fcbayern) on

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Μπάγερν: Το γκολ που δέχθηκε η αντίπαλος του Ολυμπιακού (vid)», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.