ΙΩΝΙΚΟΣ

Ιωνικός – Άρης: Φανταστικό πλασέ του Άοσμαν για το 1-0 (vid)

Ο Άοσμαν με τρομερό σουτ άνοιξε το σκορ για τον Ιωνικό κόντρα στον Άρη.

Ο Ιωνικός κατάφερε να πάρει το προβάδισμα στο τελευταίο μέρος του αγώνα κόντρα στον Άρη με πλασέ του Άοσμαν, κάνοντας το 1-0.

Ο Άοσμαν ήταν ο παίκτης που κατάφερε να ανοίξει το σκορ στα τελευταία λεπτά της αναμέτρησης. Ο ποδοσφαιριστής των γηπεδούχων με ένα καταπληκτικό σουτ «εκτέλεσε» τον Ντένις στο 86ο λεπτό.

Αυτό ήταν το πρώτο γκολ για τους νεοφώτιστους, μετά από 14 χρόνια στην πρώτη κατηγορία.

Θυμίζουμε πως στο πρώτο μέρος ο Ιωνικός σκόραρε με τον Λενίς. Ο Ρεϊνάλντο Λένις πέτυχε γκολ στο 22ο λεπτό της αναμέτρησης όμως ακυρώθηκε σωστά από το VAR.

Δείτε το γκολ:

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Ιωνικός – Άρης: Φανταστικό πλασέ του Άοσμαν για το 1-0 (vid)», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.