ΗΡΑΚΛΗΣ

Ηρακλής: Φιλική νίκη με 3-0 κόντρα στον Αγροτικό Αστέρα

Φιλική νίκη για τον Ηρακλή κόντρα στον Αγροτικό Αστέρα με τον Κώστα Γεωργιάδη να χρησιμοποιεί όλους τους διαθέσιμους ποδοσφαιριστές.

Ο Ηρακλής πήρε την πρώτη του νίκη σε φιλική αναμέτρηση κόντρα στον Αγροτικό Αστέρα, επικρατώντας με το ευρύ 3-0.

Την πρώτη του φιλική νίκη πέτυχε ο Ηρακλής επικρατώντας με 3-0 του Αγροτικού Αστέρα. Ο Κώστας Γεωργιάδης χρησιμοποίησε όλους τους διαθέσιμους ποδοσφαιριστές, βγάζοντας χρήσιμα συμπεράσματα.

Ο Μανώλης Παπαστεριαννός ήταν ο ποδοσφαιριστής που άνοιξε το σκορ στην αναμέτρηση. Στο 33ο λεπτό,ύστερα από εκτέλεση κόρνερ, βρέθηκε σε πλεονεκτική θέση και με κοντινό σουτ πέτυχε το 1-0.

Λίγες στιγμές αργότερα και ειδικότερα στο 42ο λεπτό και πάλι από κόρνερ, ο Μάριος Κωστούλας σημείωσε το 2-0 που ήταν και το αποτέλεσμα ημιχρόνου.

Το τελικό 3-0 σημείωσε στο 61′ ο Γιώργος Μανωλάκης, μετά από πάσα του Ναπολιτάνο.

Ηρακλής: Παλαβράκης, Πανάγου, Κωστούλας, Μανωλάκης, Σγουρής, Σουρνάκης, Μ. Παπαστεριαννός, Πήλιος, Κάκκο,Μασούρας, Μπαστακός.

Αγωνίστηκαν και οι: Γρηγοριάδης,Ιακωβίδης,Χρουσιέλ, Μπακιλτσής, Ελευθεριάδης, Γ.Παπαδόπουλος, Μακρής, Φακής, Α.Παπαστεριαννός, Βιτίνιο, Ναπολιτάνο, Ματίας Τόμας

Top Chef: Ο Βενιέρης έριξε «μπηχτή» στον Τζώρτζη από το πρώτο επεισόδιο!

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Ηρακλής: Φιλική νίκη με 3-0 κόντρα στον Αγροτικό Αστέρα», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.