ΙΣΠΑΝΙΑ

Μπαρτσελόνα: Ένας πρώην της την έβαλε πίσω στο ημίχρονο (vid)

Σκόραρε ο Αρναΐθ...

Την Οσασούνα υποδέχτηκε η Μπαρτσελόνα για το πρωτάθλημα της La Liga.

Η Μπαρτσελόνα αγωνίστηκε με αλλαγές στην ενδεκάδα της και στο πρώτο ημίχρονο έμεινε πίσω στο σκορ με 0-1 και μάλιστα από νωρίς.

Στο 15ο λεπτό της αναμέτρησης ένας πρώην ποδοσφαιριστής της «Μπάρτσα», Αρναΐθ, ήταν αυτός ο οποίος σκόραρε στον αγώνα.

Έτσι οι γηπεδούχοι έμειναν από νωρίς πίσω στο σκορ, με την Οσασούνα να κρατάει αυτό το υπέρ της 0-1 μέχρι το ημίχρονο.

Δείτε το γκολ των φιλοξενούμενων…

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Μπαρτσελόνα: Ένας πρώην της την έβαλε πίσω στο ημίχρονο (vid)», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.