ΙΣΠΑΝΙΑ

Βαλένθια – Κάντιθ 1-1: Φλερτάρουν με τον υποβιβασμό οι «Νυχτερίδες» (vid)

Ούτε την Κάντιθ κατάφερε να κερδίσει η Βαλένθια η οποία πλέον «φλερτάρει» με τον υποβιβασμό. Το βαθμό της ισοπαλίας μοιράστηκαν Βαλένθια και Κάντιθ, με τις «Νυχτερίδες» να αγνοούν τη νίκη τους τελευταίους δύο μήνες και να… φλερτάρουν πλέον με τον υποβιβασμό, όντας στην «κόκκινη ζώνη». Οι φιλοξενούμενοι άνοιξαν το σκορ στο 59ο λεπτό με τον...

Ούτε την Κάντιθ κατάφερε να κερδίσει η Βαλένθια η οποία πλέον «φλερτάρει» με τον υποβιβασμό.

Το βαθμό της ισοπαλίας μοιράστηκαν Βαλένθια και Κάντιθ, με τις «Νυχτερίδες» να αγνοούν τη νίκη τους τελευταίους δύο μήνες και να… φλερτάρουν πλέον με τον υποβιβασμό, όντας στην «κόκκινη ζώνη».

Οι φιλοξενούμενοι άνοιξαν το σκορ στο 59ο λεπτό με τον Λοσάνο και θα μπορούσε να καθαρίσει το ματς λίγο αργότερα όταν ο σκόρερ σημάδεψε με κεφαλιά το δοκάρι.

Η απάντηση ήρθε στο 79′ με τον Μάξι Γκόμεζ να φέρνει το ματς στα ίσια διαμορφώνοντας το τελικό 1-1.