ΙΤΑΛΙΑ

Απειλούν το ζεύγος Σάντον για την ήττα της Ίντερ

Πανικοβλήθηκε η Χλόη Σάντερσον, μετά τις απειλές από φανατικούς… Τον Ντάβιντε Σαντόν και τη σύντροφο του απειλούν οπαδοί της Ίντερ, που θεωρούν υπεύθυνο τον 27χρονο κεντρικό αμυντικό, για την ήττα της ομάδας στα τελευταία λεπτά του σαββατιάτικου(28/4) ντέρμπι με την Γουβέντους, στο «Τζουζέπε Μεάτσα». Ο Σάντον μπήκε αλλαγή στο 85′ και θεωρήθηκε υπευθυνος και για...

Πανικοβλήθηκε η Χλόη Σάντερσον, μετά τις απειλές από φανατικούς…

Τον Ντάβιντε Σαντόν και τη σύντροφο του απειλούν οπαδοί της Ίντερ, που θεωρούν υπεύθυνο τον 27χρονο κεντρικό αμυντικό, για την ήττα της ομάδας στα τελευταία λεπτά του σαββατιάτικου(28/4) ντέρμπι με την Γουβέντους, στο «Τζουζέπε Μεάτσα».

Ο Σάντον μπήκε αλλαγή στο 85′ και θεωρήθηκε υπευθυνος και για τα δύο γκολ που δέχτηκαν οι «Νερατζούρι» στο 87′ και 87” του αγώνα, με τα οποία η Γιούβε έκανε την ανατροπή και πήρε τη νίκη με 3-2.

«Για πρώτη φορά στη ζωή μου νιώθω φόβο μέσα στο ίδιο το σπίτι μου, μαζί με το σύντροφό μου. Το ποδόσφαιρο είναι ένα άθλημα με πάθος. Το καταλαβαίνω και το εκτιμώ. Δεν είναι φυσιολογικό, όμως, να μου λένε να κλειδώσω τις πόρτες και να ανησυχώ για το αν θα επιστρέψει ο Ντάβιντε στο σπίτι. Κανένας δεν είναι πιο στεναχωρημένος για το αποτέλεσμα από τον ίδιο», σχολίασε η Χλόη Σάντερσον, σύντροφος του Ιταλού ποδοσφαιριστή.

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Απειλούν το ζεύγος Σάντον για την ήττα της Ίντερ», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.