ΙΤΑΛΙΑ

Φιορεντίνα – Τζένοα 1-1: Το απόλυτο θρίλερ στο τέλος, δεν είχε νικητή (vid)

Φιορεντίνα και Τζένοα αναδείχθηκαν ισόπαλες με σκορ 1-1 στο πλαίσιο της 10ης αγωνιστικής, σε ένα ματς με τρομερό φινάλε. Με ένα να ματς με χιτσκοκικό φινάλε έκλεισε η 10η αγωνιστική της Serie A, εκεί όπου Φιορεντίνα και Τζένοα μοιράστηκαν τον βαθμό της ισοπαλίας. ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ: Μπαλοτέλι: Συνεχίζει την καριέρα του στη Serie B (pics) Οι...

Φιορεντίνα και Τζένοα αναδείχθηκαν ισόπαλες με σκορ 1-1 στο πλαίσιο της 10ης αγωνιστικής, σε ένα ματς με τρομερό φινάλε.

Με ένα να ματς με χιτσκοκικό φινάλε έκλεισε η 10η αγωνιστική της Serie A, εκεί όπου Φιορεντίνα και Τζένοα μοιράστηκαν τον βαθμό της ισοπαλίας.

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ: Μπαλοτέλι: Συνεχίζει την καριέρα του στη Serie B (pics)

Οι φιλοξενούμενοι βρήκαν τον δρόμο για τα δίχτυα στο 89ο λεπτό με τον Μάρκο Πιάτσα, όμως οι γηπεδούχοι βρήκαν την απάντηση στο 8ο λεπτό των καθυστερήσεων με τον Μιλένκοβιτς να σκοράρει σε μία… τρελή φάση.

Αναλυτικά η 10η αγωνιστική της Serie A

Σάββατο 5/12

Σπέτσια-Λάτσιο 1-2
(15′ Ιμόμπιλε, 33′ Μιλίνκοβιτς-Σάβιτς- 64′ Ενζολά)

Γιουβέντους-Τορίνο 2-1
(77′ Μπονούτσι, 89′ Μπονούτσι / 9′ Ενκουλού)

Ίντερ-Μπολόνια 3-1
(16′ Λουκάκου, 45′, 70′ Χακίμι / 67′ Βινιέτο)

Κροτόνε-Νάπολι 0-4
(31′ Iνσίνιε, 58′ Λοσάνο, 76′ Ντέμε, 90’+1′ Πετάνια)

Σαμπντόρια-Μίλαν 1-2
(82′ Έκνταλ – 45′ πεν. Κεσιέ, 77′ Καστιγέχο)

20 Κροτόνε 10 0 2 8 6 24 2

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Φιορεντίνα – Τζένοα 1-1: Το απόλυτο θρίλερ στο τέλος, δεν είχε νικητή (vid)», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.