ΙΤΑΛΙΑ

Μίλαν – Γιουβέντους 1-1: Άψογη εκτέλεση του Καλάμπρια για την ισοφάριση (vid)

Η Μίλαν έφερε το ντέρμπι με την Γιουβέντους και πάλι στην ισοπαλία, με τον Καλάμπρια να σημειώνει ένα φανταστικό γκολ.  Ειδικότερα, στο 40ο λεπτό οι παίκτες της Μίλαν σε μία αντεπίθεση έπιασαν στον «ύπνο» την Γιουβέντους και έκαναν στο 1-1 με τον Καλάμπρια. Ο Λεάο πάσαρε τη μπάλα στον Καλάμπρια και ο Ιταλός έστειλε την...

Η Μίλαν έφερε το ντέρμπι με την Γιουβέντους και πάλι στην ισοπαλία, με τον Καλάμπρια να σημειώνει ένα φανταστικό γκολ.

Ειδικότερα, στο 40ο λεπτό οι παίκτες της Μίλαν σε μία αντεπίθεση έπιασαν στον «ύπνο» την Γιουβέντους και έκαναν στο 1-1 με τον Καλάμπρια.

Ο Λεάο πάσαρε τη μπάλα στον Καλάμπρια και ο Ιταλός έστειλε την μπάλα στο παραθυράκι, για να σημειώσει το 1-1, που ήταν και σκορ ημιχρόνου.

Δείτε το εκπληκτικό τελείωμα της φάσης:

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

Μίλαν – Γιουβέντους 0-1: Τακουνάκι Ντιμπάλα και τελείωμα Κιέζα (vid)

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Μίλαν – Γιουβέντους 1-1: Άψογη εκτέλεση του Καλάμπρια για την ισοφάριση (vid)», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.