ΙΤΑΛΙΑ

Πιάτεκ: Οι πρώτες γκολάρες με τη Μίλαν (vids)

Ο Κρίζτοφ Πιάτεκ άρχισε να σκοράρει για τη Μίλαν

Ο Κριζτόφ Πιάτεκ άρχισε να σκοράρει κατά ριπάς για λογαριασμό της Μίλαν.  Ο Πολωνός επιθετικός, που αποκτήθηκε από την Τζένοα, πριν ακόμα ολοκληρωθεί το πρώτο ημίχρονο του αγώνα με τη Νάπολι για το Κύπελλο Ιταλίας, έχει ήδη πετύχει τα δύο πρώτα γκολ στο νέο του σύλλογο.

Ο Πιάτεκ άνοιξε λογαριασμό στο 11’ και διπλασίασε τα τέρματα της Μίλαν στο 27’, στον νοκ άουτ αγώνα της προημιτελικής φάσης.

Κατά διαβολική σύμπτωση, ο Πιάτεκ έκανε ντεμπούτο με τη Μίλαν κόντρα στη Νάπολι (0-0), αγωνιζόμενος για 18 λεπτά στο σαββατιάτικο ντέρμπι της Serie A

Η Γιουβέντους έχει πάντα τον τρόπο της (vid)

Η Νάπολι «κόλλησε στο μηδέν κόντρα στη Μίλαν

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Πιάτεκ: Οι πρώτες γκολάρες με τη Μίλαν (vids)», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.