ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ

Άρης: Καταγγέλλει «πέσιμο» Μελισσανίδη

Μεγάλη καθυστέρηση ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο στο ΑΕΚ – Άρης για τα ημιτελικά του Κυπέλλου. Οι πληροφορίες αναφέρουν πως στα αποδυτήρια υπήρξε μεγάλη ένταση ανάμεσα στους ανθρώπους των δύο ομάδων. Από την ΠΑΕ Άρης καταγγέλλουν πως «πέσιμο» του Δημήτρη Μελισσανίδη στους διαιτητές. Έξω από τα αποδυτήρια ήταν και ο Θόδωρος Καρυπίδης, στον οποίο όρμηξε και...

Μεγάλη καθυστέρηση ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο στο ΑΕΚ – Άρης για τα ημιτελικά του Κυπέλλου. Οι πληροφορίες αναφέρουν πως στα αποδυτήρια υπήρξε μεγάλη ένταση ανάμεσα στους ανθρώπους των δύο ομάδων.

Από την ΠΑΕ Άρης καταγγέλλουν πως «πέσιμο» του Δημήτρη Μελισσανίδη στους διαιτητές. Έξω από τα αποδυτήρια ήταν και ο Θόδωρος Καρυπίδης, στον οποίο όρμηξε και χειροδίκησε ο διοικητικός ηγέτης της ΑΕΚ.

Ο Μελισσανίδης ήταν έξαλλος με το πέναλτι που έδωσε Αρτούρ Σοάρες Ντίας και με το οποίο ισοφάρισαν οι φιλοξενούμενοι σε 1-1. Βλέποντας τα όσα εξελίσσονταν ο Πορτογάλος διαιτητής με το τιμ του για λίγη ώρα κλείστηκαν στα αποδυτήριά τους και δεν έβγαιναν.

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ: Το πέναλτι της ισοφάρισης

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Άρης: Καταγγέλλει «πέσιμο» Μελισσανίδη», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.