Οι διαιτητές της 3ης φάσης του κυπέλλου Ελλάδας


Sportime Team

Οι διαιτητές της 3ης φάσης του κυπέλλου Ελλάδας


Με την συμμετοχή των ομάδων της Football League, το σαββατοκύριακο 15-16/9 θα διεξαχθεί η 3η φάση του κυπέλλου Ελλάδας.

Η ΚΕΔ όρισε τους διαιτητές για τις 16 αναμετρήσεις. Δύο απ’ αυτές θα διεξαχθούν το Σάββατο και οι υπόλοιπες την Κυριακή. Στην επόμενη φάση θα προκριθούν 16 ομάδες, οι οποίες θα κληρωθούν με τις ομάδες της Super League, τις οποίες και θα υποδεχθούν.

Αναλυτικά οι ορισμοί:

ΣΑΒΒΑΤΟ 15/9
Kιθαιρών Καπαρελλίου – Ηρόδοτος (16:00, Δημ. Στάδιο Θηβών)

Διαιτητής: Τσουκαλάς (Αθηνών)
Βοηθοί: Ζήρδας (Δράμας), Κολλιάκος (Αθηνών)

Αντίμαχος Κω – Βόλος (16:30, Δημ. Στάδιο Ρόδου)
Διαιτητής: Βάτσιος (Δυτ. Αττικής)
Βοηθοί: Στεφούλης (Γρεβενών), Χατζημανώλης (Λακωνίας)

ΚΥΡΙΑΚΗ 16 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ
Θύελλα Καμαρίου – Σπάρτη (11:00, ΔΑΚ Νάξου)
Διαιτητής: Βλάχος (Αν. Αττικής)
Βοηθοί: Κάλλης, Γουρνιάς (Αν. Αττικής)

Ερμής Αμυνταίου – Εργοτέλης (16:30, ΔΑΚ Φλώρινας)
Διαιτητής: Καραντώνης (Ημαθίας)
Βοηθοί: Γιάντσης (Ημαθίας), Δέλλιος (Πέλλας)

Εθνικός – Ηρακλής (16:30 Cosmote TV, Δημ. Στάδιο Καλλιθέας)
Διαιτητής: Μπακογιάννης (Αθηνών)
Βοηθοί: Δέλλιος (Πέλλας), Καραθανάσης (Αν. Αττικής)

Τηλυκράτης – Αήττητος Σπάτων (16:30, Δημ. Στάδιο Πρέβεζας)
Διαιτητής: Ματσούκας (Αιτ/νίας)
Βοηθοί: Τσιλίκας (Αιτ/νίας), Τίκας (Θεσπρωτίας)

Θεσπρωτός – Απόλλων Λάρισας (16:30, Δημ. Στάδιο Ηγουμενίτσας)
Διαιτητής: Ζαμπαλάς (Ηπείρου)
Βοηθοί: Θανασιάς, Λιόντος (Ηπείρου)

ΑΟ Καρδίας – Απόλλων Πόντου (16:30, Γήπεδο Νέων Επιβατών)
Διαιτητής: Αγγελάκης (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Αϊναλής, Φράγιος (Μακεδονίας)

Κόρινθος 2006 – Παναχαϊκή (16:30, Δημ. Στάδιο Κορίνθου)
Διαιτητής: Ντάουλας (Δυτ. Αττικής)
Βοηθοί: Οικονόμου, Πλάκας (Δυτ. Αττικής)

ΟΦ Ιεράπετρας – Καραϊσκάκης Άρτας (16:30, Παγκρήτιο Στάδιο)
Διαιτητής: Τσαγκαράκης (Χανίων)
Βοηθοί: Αναστασάκης (Χανίων), Κοκμοτός (Ρεθύμνου)

Απόλλων Παραλιμνίου – Αιγινιακός (16:30, Δημ. Γήπεδο Σερρών)
Διαιτητής: Τσακαλίδης (Χαλκιδικής)
Βοηθοί: Αρμακόλας (Κυκλάδων), Μαλανδρής (Χαλκιδικής)

Ερμιονίδα – Κισσαμικός (16:30, Δημ. Κρανιδίου)
Διαιτητής: Ανδριανός (Αχαΐας)
Βοηθοί: Οικονόμου, Καραλής (Αχαΐας)

ΑΣ Γιαννιτσά – Τρίκαλα (16:30, Δημ. Στάδιο Γιαννιτσών)
Διαιτητής: Πολυχρόνης (Πιερίας)
Βοηθοί: Τοροσιάδης, Παπαδόπουλος (Μακεδονίας)

Επισκοπή – Κέρκυρα (16:30, «Θ.Ι. Βαρδινογιάννης»)
Διαιτητής: Σωτηριάδης (Λασιθίου)
Βοηθοί: Μαυραντωνάκης, Μαυρουδής (Ηρακλείου)

Νίκη Βόλου – Δόξα Δράμας (18:30 Cosmote TV, Πανθεσσαλικό)
Διαιτητής: Τσέτσιλας (Γρεβενών)
Βοηθοί: Φαλτάκας (Γρεβενών), Τζιουβάρας (Κοζάνης)

Άρης Αβάτου – Πλατανιάς (16:30, ΑΟ Ξάνθης)
Διαιτητής: Πουλικίδης (Δράμας)
Βοηθοί: Κουβαλάκης, Τσακίρης (Δράμας)


Sportime Extras