Μουντιάλ 2022: Αυτά είναι τα τρία γκολ του πρώτου ημιχρόνου της Αγγλίας (vids)

Δείτε πόσο ιδανικά άρχισε τις υποχρεώσεις της η Αγγλία στο Μουντιάλ 2022

Μουντιάλ 2022: Η εθνική Αγγλίας καθάρισε από το πρώτο ημίχρονο την αναμέτρηση με την εθνική Ιράν για την 1η αγωνιστική του Β’ Ομίλου της διοργάνωσης του Κατάρ.

Στο 35ο λεπτό, ο Λουκ Σο σέντραρε από αριστερά, ο Τζουντ Μπέλιγχαμ πήρε την κεφαλιά και άνοιξε το σκορ.

Οκτώ λεπτά αργότερα, ο Σο εκτέλεσε κόρνερ από αριστερά, ο Χάρι Μαγκουάιρ βρήκε με το κεφάλι τον Μπουκάγιο Σάκα, ο οποίος σούταρε και διπλασίασε το προβάδισμα της Αγγλίας.

Η σεμνή τελετή έλαβε τέλος στο 1ο λεπτό των καθυστερήσεων, όταν o Σάκα έδωσε στον Χάρι Κέιν, εκείνος σέντραρε και ο Ραχίμ Στέρλινγκ δεν λάθεψε από το ύψος του πέναλτι.

Υπενθυμίζεται ότι πολλά είναι τα προβλήματα από τον ΑΝΤ1 plus, καθώς αρκετοί τηλεθεατές δεν μπορούν να παρακολουθήσουν την αναμέτρηση της Αγγλίας με αντίπαλο το Ιράν.

Όσοι είχαν προνοήσει και εξασφαλίσει την πληρωμή τους, διαπίστωσαν ότι η πλατφόρμα δεν «φόρτωνε».

Συν το γεγονός πως δεν ήταν δυνατόν να παρακολουθήσουν το παιχνίδι σε υψηλή ποιότητα streaming (και σίγουρα δεν έφταιγε το όποιο οικιακό διαδίκτυο).

Παράλληλα, όσοι προσπάθησαν να κάνουν συνδρομή και λογαριασμό την τελευταία στιγμή, δεν μπορούσαν να πληρώσουν ποτέ!

Από τις 14:30 μέχρι και μετά την έναρξη του αγώνα, εμφανιζόταν το μήνυμα: «Σφάλμα κατά την πληρωμή».

Όποια κάρτα κι αν χρησιμοποιούσες, όσες προσπάθειες κι αν έκανες…

ALERT! ΗΡΘΕ ΝΕΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΗ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΜΟΙΡΑΖΕΙ ΔΩΡΑ!

Όσον αφορά την τεχνική υποστήριξη και το customer service;

Καμία απάντηση στο τηλέφωνο, ούτε σε e-mail. Η τηλεφωνική γραμμή μόνιμα κατειλημμένη! Ανέτοιμο και ανοργάνωτο το κανάλι του Αμαρουσίου…

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Μουντιάλ 2022: Αυτά είναι τα τρία γκολ του πρώτου ημιχρόνου της Αγγλίας (vids)», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.