×

Sportime BET

ΠαραFootball

Editorial

Στοίχημα

Το πανόραμα του Mundial 2018


    Sportime Team



Όλα τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες του Παγκοσμίου Κυπέλλου της Ρωσίας.

Α’ ΦΑΣΗ (14-28 ΙΟΥΝΙΟΥ)

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΜΑΔΑ

ΑΓ.

ΒΑΘ.

Ν-Ι-Η

ΓΚΟΛ

1. ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ

3

9

3-0-0

5-0

2. ΡΩΣΙΑ

3

6

2-0-1

8-4

3. Σ. ΑΡΑΒΙΑ

3

3

1-0-2

2-7

4. ΑΙΓΥΠΤΟΣ

3

0

0-0-3

2-6

14 Ιουνίου

Ρωσία – Σ. Αραβία

5-0

15 Ιουνίου

Αίγυπτος – Ουρουγουάη

0-1

19 Ιουνίου

Ρωσία – Αίγυπτος

3-1

20 Ιουνίου

Ουρουγουάη – Σ. Αραβία

1-0

25 Ιουνίου

Ουρουγουάη – Ρωσία

3-0

25 Ιουνίου

Σ. Αραβία – Αίγυπτος

2-1

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΜΑΔΑ

ΑΓ.

ΒΑΘ.

Ν-Ι-Η

ΓΚΟΛ

  1. ΙΣΠΑΝΙΑ

3

5

1-2-0

6-5

2. ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ

3

5

1-2-0

5-4

3. ΙΡΑΝ

3

4

1-1-1

2-2

4. ΜΑΡΟΚΟ

3

1

0-1-2

2-4

15 Ιουνίου

Μαρόκο – Ιράν

0-1

15 Ιουνίου

Πορτογαλία – Ισπανία

3-3

20 Ιουνίου

Πορτογαλία – Μαρόκο

1-0

20 Ιουνίου

Ιράν – Ισπανία

0-1

25 Ιουνίου

Ισπανία – Μαρόκο

2-2

25 Ιουνίου

Ιράν – Πορτογαλία

1-1

 

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΜΑΔΑ

ΑΓ.

ΒΑΘ.

Ν-Ι-Η

ΓΚΟΛ

1. ΓΑΛΛΙΑ

3

7

2-1-0

3-1

2. ΔΑΝΙΑ

3

5

1-2-0

2-1

3. ΠΕΡΟΥ

3

3

1-0-2

2-2

4. ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ

3

1

0-1-2

2-5

16 Ιουνίου

Γαλλία – Αυστραλία

2-1

16 Ιουνίου

Περού – Δανία

0-1

21 Ιουνίου

Δανία – Αυστραλία

1-1

21 Ιουνίου

Γαλλία – Περού

1-0

26 Ιουνίου

Αυστραλία – Περού

0-2

26 Ιουνίου

Δανία – Γαλλία

0-0

 

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΜΑΔΑ

ΑΓ.

ΒΑΘ.

Ν-Ι-Η

ΓΚΟΛ

1. ΚΡΟΑΤΙΑ

3

9

3-0-0

7-1

2. ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ

3

4

1-1-1

3-5

3. ΝΙΓΗΡΙΑ

3

3

1-0-2

3-4

4. ΙΣΛΑΝΔΙΑ

3

1

0-1-2

2-5

16 Ιουνίου

Αργεντινή – Ισλανδία

1-1

16 Ιουνίου

Κροατία – Νιγηρία

2-0

21 Ιουνίου

Αργεντινή – Κροατία

0-3

22 Ιουνίου

Νιγηρία – Ισλανδία

2-0

26 Ιουνίου

Νιγηρία – Αργεντινή

1-2

26 Ιουνίου

Ισλανδία – Κροατία

1-2

 

Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΜΑΔΑ

ΑΓ.

ΒΑΘ.

Ν-Ι-Η

ΓΚΟΛ

1. ΒΡΑΖΙΛΙΑ

3

7

2-1-0

5-1

2. ΕΛΒΕΤΙΑ

3

5

1-2-0

5-4

3. ΣΕΡΒΙΑ

3

3

1-0-2

2-4

4. ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ

3

1

0-1-2

2-5

17 Ιουνίου

Κόστα Ρίκα – Σερβία

0-1

17 Ιουνίου

Βραζιλία – Ελβετία

1-1

22 Ιουνίου

Βραζιλία – Κόστα Ρίκα

2-0

22 Ιουνίου

Σερβία – Ελβετία

1-2

27 Ιουνίου

Σερβία – Βραζιλία

0-2

27 Ιουνίου

Ελβετία – Κόστα Ρίκα

2-2

 

ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΜΑΔΑ

ΑΓ.

ΒΑΘ.

Ν-Ι-Η

ΓΚΟΛ

1. ΣΟΥΗΔΙΑ

3

6

2-0-1

5-2

2. ΜΕΞΙΚΟ

3

6

2-0-1

3-4

3. ΝΟΤΙΑ ΚΟΡΕΑ

3

3

1-0-2

3-3

4. ΓΕΡΜΑΝΙΑ

3

3

1-0-2

2-4

17 Ιουνίου

Γερμανία – Μεξικό

0-1

18 Ιουνίου

Σουηδία – Ν. Κορέα

1-0

23 Ιουνίου

Ν. Κορέα – Μεξικό

1-2

23 Ιουνίου

Γερμανία – Σουηδία

2-1

27 Ιουνίου

Ν. Κορέα – Γερμανία

2-0

27 Ιουνίου

Μεξικό – Σουηδία

0-3

 

Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΜΑΔΑ

ΑΓ.

ΒΑΘ.

Ν-Ι-Η

ΓΚΟΛ

1. ΒΕΛΓΙΟ

3

9

3-0-0

9-2

2. ΑΓΓΛΙΑ

3

6

2-0-1

8-3

3. ΤΥΝΗΣΙΑ

3

3

1-0-2

5-8

4. ΠΑΝΑΜΑΣ

3

0

0-0-3

2-11

18 Ιουνίου

Βέλγιο – Παναμάς

3-0

18 Ιουνίου

Τυνησία – Αγγλία

1-2

23 Ιουνίου

Βέλγιο – Τυνησία

5-2

24 Ιουνίου

Αγγλία – Παναμάς

6-1

28 Ιουνίου

Παναμάς – Τυνησία

1-2

28 Ιουνίου

Αγγλία – Βέλγιο

0-1

 

Η’ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΜΑΔΑ

ΑΓ.

ΒΑΘ.

Ν-Ι-Η

ΓΚΟΛ

1. ΚΟΛΟΜΒΙΑ

3

6

   2-0-1

5-2

2. ΙΑΠΩΝΙΑ

3

4

1-1-1

4-4

3. ΣΕΝΕΓΑΛΗ

3

4

1-1-1

4-4

4. ΠΟΛΩΝΙΑ

3

3

1-0-2

2-5

19 Ιουνίου

Κολομβία – Ιαπωνία

1-2

19 Ιουνίου

Πολωνία – Σενεγάλη

1-2

24 Ιουνίου

Ιαπωνία – Σενεγάλη

2-2

24 Ιουνίου

Πολωνία – Κολομβία

0-3

28 Ιουνίου

Ιαπωνία – Πολωνία

0-1

28 Ιουνίου

Σενεγάλη – Κολομβία

0-1

 

ΦΑΣΗ ΤΩΝ «16» (30/6-3/7)

(49) 30 Ιουνίου, Καζάν Γαλλία – Αργεντινή 4-3
(50) 30 Ιουνίου, Σότσι Ουρουγουάη – Πορτογαλία 2-1
(51) 1 Ιουλίου, Μόσχα Ισπανία – Ρωσία 1-1 (3-4 πεν.)
(52) 1 Ιουλίου, Νίζνι Νόβγκοροντ Κροατία – Δανία 1-1 (3-2 πεν.)
(53) 2 Ιουλίου, Σαμάρα Βραζιλία-Μεξικό 2-0
(54) 2 Ιουλίου, Ροστόφ Βέλγιο – Ιαπωνία 3-2
(55) 3 Ιουλίου, Αγ. Πετρούπολη Σουηδία – Ελβετία 1-0
(56) 3 Ιουλίου, Μόσχα Κολομβία – Αγγλία 1-1 (3-4 πέν.)


ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (6-7/7)

(57) 6 Ιουλίου, Μόσχα Ουρουγουάη – Γαλλία 0-2
(58) 6 Ιουλίου, Μόσχα Βραζιλία – Βέλγιο 1-2
(59) 7 Ιουλίου, Σαμάρα Σουηδία – Αγγλία 0-2
(60) 7 Ιουλίου, Μόσχα  Ρωσία – Κροατία 2-2 (3-4 πέν.)

 

ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (10-11/7)

(A) 10 Ιουλίου, Αγ. Πετρούπολη Γαλλία – Βέλγιο 1-0
(B) 11 Ιουλίου, Μόσχα Κροατία – Αγγλία 2-1 παρ.

 

ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ (14/7)

14 Ιουλίου, Αγ. Πετρούπολη Βέλγιο – Ηττημένος Β 17:00

 

ΤΕΛΙΚΟΣ (15/7)

15 Ιουλίου, Μόσχα Γαλλία – Νικητής Β 18:00