×

Sportime BET

Media

ΠαραFootball

Editorial

Στοίχημα

Βαθμολογίες

Το πανόραμα του Mundial 2018


    Sportime Team

Το πανόραμα του Mundial 2018


Όλα τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες του Παγκοσμίου Κυπέλλου της Ρωσίας.

Α’ ΦΑΣΗ (14-28 ΙΟΥΝΙΟΥ)

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΜΑΔΑ

ΑΓ.

ΒΑΘ.

Ν-Ι-Η

ΓΚΟΛ

1. ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ

3

9

3-0-0

5-0

2. ΡΩΣΙΑ

3

6

2-0-1

8-4

3. Σ. ΑΡΑΒΙΑ

3

3

1-0-2

2-7

4. ΑΙΓΥΠΤΟΣ

3

0

0-0-3

2-6

14 Ιουνίου

Ρωσία – Σ. Αραβία

5-0

15 Ιουνίου

Αίγυπτος – Ουρουγουάη

0-1

19 Ιουνίου

Ρωσία – Αίγυπτος

3-1

20 Ιουνίου

Ουρουγουάη – Σ. Αραβία

1-0

25 Ιουνίου

Ουρουγουάη – Ρωσία

3-0

25 Ιουνίου

Σ. Αραβία – Αίγυπτος

2-1

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΜΑΔΑ

ΑΓ.

ΒΑΘ.

Ν-Ι-Η

ΓΚΟΛ

  1. ΙΣΠΑΝΙΑ

3

5

1-2-0

6-5

2. ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ

3

5

1-2-0

5-4

3. ΙΡΑΝ

3

4

1-1-1

2-2

4. ΜΑΡΟΚΟ

3

1

0-1-2

2-4

15 Ιουνίου

Μαρόκο – Ιράν

0-1

15 Ιουνίου

Πορτογαλία – Ισπανία

3-3

20 Ιουνίου

Πορτογαλία – Μαρόκο

1-0

20 Ιουνίου

Ιράν – Ισπανία

0-1

25 Ιουνίου

Ισπανία – Μαρόκο

2-2

25 Ιουνίου

Ιράν – Πορτογαλία

1-1

 

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΜΑΔΑ

ΑΓ.

ΒΑΘ.

Ν-Ι-Η

ΓΚΟΛ

1. ΓΑΛΛΙΑ

3

7

2-1-0

3-1

2. ΔΑΝΙΑ

3

5

1-2-0

2-1

3. ΠΕΡΟΥ

3

3

1-0-2

2-2

4. ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ

3

1

0-1-2

2-5

16 Ιουνίου

Γαλλία – Αυστραλία

2-1

16 Ιουνίου

Περού – Δανία

0-1

21 Ιουνίου

Δανία – Αυστραλία

1-1

21 Ιουνίου

Γαλλία – Περού

1-0

26 Ιουνίου

Αυστραλία – Περού

0-2

26 Ιουνίου

Δανία – Γαλλία

0-0

 

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΜΑΔΑ

ΑΓ.

ΒΑΘ.

Ν-Ι-Η

ΓΚΟΛ

1. ΚΡΟΑΤΙΑ

3

9

3-0-0

7-1

2. ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ

3

4

1-1-1

3-5

3. ΝΙΓΗΡΙΑ

3

3

1-0-2

3-4

4. ΙΣΛΑΝΔΙΑ

3

1

0-1-2

2-5

16 Ιουνίου

Αργεντινή – Ισλανδία

1-1

16 Ιουνίου

Κροατία – Νιγηρία

2-0

21 Ιουνίου

Αργεντινή – Κροατία

0-3

22 Ιουνίου

Νιγηρία – Ισλανδία

2-0

26 Ιουνίου

Νιγηρία – Αργεντινή

1-2

26 Ιουνίου

Ισλανδία – Κροατία

1-2

 

Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΜΑΔΑ

ΑΓ.

ΒΑΘ.

Ν-Ι-Η

ΓΚΟΛ

1. ΒΡΑΖΙΛΙΑ

3

7

2-1-0

5-1

2. ΕΛΒΕΤΙΑ

3

5

1-2-0

5-4

3. ΣΕΡΒΙΑ

3

3

1-0-2

2-4

4. ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ

3

1

0-1-2

2-5

17 Ιουνίου

Κόστα Ρίκα – Σερβία

0-1

17 Ιουνίου

Βραζιλία – Ελβετία

1-1

22 Ιουνίου

Βραζιλία – Κόστα Ρίκα

2-0

22 Ιουνίου

Σερβία – Ελβετία

1-2

27 Ιουνίου

Σερβία – Βραζιλία

0-2

27 Ιουνίου

Ελβετία – Κόστα Ρίκα

2-2

 

ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΜΑΔΑ

ΑΓ.

ΒΑΘ.

Ν-Ι-Η

ΓΚΟΛ

1. ΣΟΥΗΔΙΑ

3

6

2-0-1

5-2

2. ΜΕΞΙΚΟ

3

6

2-0-1

3-4

3. ΝΟΤΙΑ ΚΟΡΕΑ

3

3

1-0-2

3-3

4. ΓΕΡΜΑΝΙΑ

3

3

1-0-2

2-4

17 Ιουνίου

Γερμανία – Μεξικό

0-1

18 Ιουνίου

Σουηδία – Ν. Κορέα

1-0

23 Ιουνίου

Ν. Κορέα – Μεξικό

1-2

23 Ιουνίου

Γερμανία – Σουηδία

2-1

27 Ιουνίου

Ν. Κορέα – Γερμανία

2-0

27 Ιουνίου

Μεξικό – Σουηδία

0-3

 

Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΜΑΔΑ

ΑΓ.

ΒΑΘ.

Ν-Ι-Η

ΓΚΟΛ

1. ΒΕΛΓΙΟ

3

9

3-0-0

9-2

2. ΑΓΓΛΙΑ

3

6

2-0-1

8-3

3. ΤΥΝΗΣΙΑ

3

3

1-0-2

5-8

4. ΠΑΝΑΜΑΣ

3

0

0-0-3

2-11

18 Ιουνίου

Βέλγιο – Παναμάς

3-0

18 Ιουνίου

Τυνησία – Αγγλία

1-2

23 Ιουνίου

Βέλγιο – Τυνησία

5-2

24 Ιουνίου

Αγγλία – Παναμάς

6-1

28 Ιουνίου

Παναμάς – Τυνησία

1-2

28 Ιουνίου

Αγγλία – Βέλγιο

0-1

 

Η’ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΜΑΔΑ

ΑΓ.

ΒΑΘ.

Ν-Ι-Η

ΓΚΟΛ

1. ΚΟΛΟΜΒΙΑ

3

6

   2-0-1

5-2

2. ΙΑΠΩΝΙΑ

3

4

1-1-1

4-4

3. ΣΕΝΕΓΑΛΗ

3

4

1-1-1

4-4

4. ΠΟΛΩΝΙΑ

3

3

1-0-2

2-5

19 Ιουνίου

Κολομβία – Ιαπωνία

1-2

19 Ιουνίου

Πολωνία – Σενεγάλη

1-2

24 Ιουνίου

Ιαπωνία – Σενεγάλη

2-2

24 Ιουνίου

Πολωνία – Κολομβία

0-3

28 Ιουνίου

Ιαπωνία – Πολωνία

0-1

28 Ιουνίου

Σενεγάλη – Κολομβία

0-1

 

ΦΑΣΗ ΤΩΝ «16» (30/6-3/7)

(49) 30 Ιουνίου, Καζάν Γαλλία – Αργεντινή 4-3
(50) 30 Ιουνίου, Σότσι Ουρουγουάη – Πορτογαλία 2-1
(51) 1 Ιουλίου, Μόσχα Ισπανία – Ρωσία 1-1 (3-4 πεν.)
(52) 1 Ιουλίου, Νίζνι Νόβγκοροντ Κροατία – Δανία 1-1 (3-2 πεν.)
(53) 2 Ιουλίου, Σαμάρα Βραζιλία-Μεξικό 2-0
(54) 2 Ιουλίου, Ροστόφ Βέλγιο – Ιαπωνία 3-2
(55) 3 Ιουλίου, Αγ. Πετρούπολη Σουηδία – Ελβετία 1-0
(56) 3 Ιουλίου, Μόσχα Κολομβία – Αγγλία 1-1 (3-4 πέν.)


ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (6-7/7)

(57) 6 Ιουλίου, Μόσχα Ουρουγουάη – Γαλλία 0-2
(58) 6 Ιουλίου, Μόσχα Βραζιλία – Βέλγιο 1-2
(59) 7 Ιουλίου, Σαμάρα Σουηδία – Αγγλία 0-2
(60) 7 Ιουλίου, Μόσχα  Ρωσία – Κροατία 2-2 (3-4 πέν.)

 

ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (10-11/7)

(A) 10 Ιουλίου, Αγ. Πετρούπολη Γαλλία – Βέλγιο 1-0
(B) 11 Ιουλίου, Μόσχα Κροατία – Αγγλία 2-1 παρ.

 

ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ (14/7)

14 Ιουλίου, Αγ. Πετρούπολη Βέλγιο – Ηττημένος Β 17:00

 

ΤΕΛΙΚΟΣ (15/7)

15 Ιουλίου, Μόσχα Γαλλία – Νικητής Β 18:00