ΟΦΗ

ΟΦΗ: Φιλική νίκη με 4-0 επί της Κ19

Ο ΟΦΗ έδωσε ένα οικογενειακό δίτερμα με την Κ19, την οποία και νίκησε με 4-0

Ο ΟΦΗ επέλεξε να μη δώσει φιλικό με άλλη ομάδα στη διακοπή, αλλά έπαιξε ένα οικογενειακό δίτερμα με την Κ19, την οποία και νίκησε με 4-0.

Η πρώτη ομάδα άνοιξε το σκορ στο 4’ με τον Ρικάρντο Βαζ, το οποίο ήταν και σκορ του πρώτου ημιχρόνου, αφού το γκολ που πέτυχε ο Νοικοκυράκης για την Κ19 στο 16’, ακυρώθηκε ως οφσάιντ.

Στο 52’ ο Νέιρα ανέβασε το δείκτη στο 2-0, ενώ ο Σασί επέστρεψε και μάλιστα με γκολ, αφού πέτυχε τα δύο επόμενα για τους άνδρες. Συγκεκριμένα έκανε το 3-0 στο 53’ και το 4-0 στο 75’.

ΟΦΗ: Σωτηρίου, Δεληγιαννίδης, Γιαννούλης, Νάστος, Ποτουρίδης, Μπράουν, Κυριακίδης, Σόουζα, Βαζ, Ντίνας, Πάρσον.

Στο δεύτερο ημίχρονο αγωνίστηκαν και οι: Στρέζος, Παπάζογλου, Αργυρόπουλος, Μεγιάδο, Παπαστεριανός, Κοροβέσης, Σάσι, Νέιρα, Σακόρ, Μπολάκης.

ΟΦΗ Κ19: Στρέζος, Μακριδάκης, Καλαϊτζάκης, Νοικοκυράκης, Αζίζι, Μαρινάκης, Κοκολογιάννης, Σουρνάκης, Παπιομήτογλου, Αυγουστάκης, Περδίκης.

Στο δεύτερο ημίχρονο αγωνίστηκαν και οι: Σωτηρίου, Νεοκοσμίδης, Ξενοκτιστάκης, Δολαψάκης, Παπαντωνάκης, Ψαρράς, Βρεττός, Κουράκης, Σταυρακάκης.

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «ΟΦΗ: Φιλική νίκη με 4-0 επί της Κ19», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.