Ολυμπιακός: Τα δύο γκολ του Μαρσέλο και η αποθέωση από τον κόσμο

Με εντυπωσιακά γκολ άνοιξε λογαριασμό ο Μαρσέλο με τον Ολυμπιακό.

Ο Ολυμπιακός αντιμετωπίζει τον Ατρόμητο για το Κύπελλο Ελλάδας, με τον Μαρσέλο να πετυχαίνει τα παρθενικά του γκολ και μάλιστα με εντυπωσιακό τρόπο.

Ο Βραζιλιάνος ποδοσφαιριστής πήρε φανέλα βασικού και δήλωσε δυναμικά παρών βάζοντας την υπογραφή του στη νίκη της ομάδας του.

Αρχικά στο 50ο λεπτό με ένα απίθανο σουτ έξω από την περιοχή, ο 34χρονος έστειλε τη μπάλα στα δίχτυα και έκανε το 2-1 για τους γηπεδούχους.

Ωστόσο δεν έμεινε μόνο εκεί. 15 λεπτά αργότερα και συγκεκριμένα στο 65ο λεπτό πέτυχε ακόμα ένα εντυπωσιακό τέρμα.

Τα γκολ που πέτυχε έφερε και την αποθέωση του κόσμου, ειδικότερα κατά τη διάρκεια της αλλαγής του που έγινε στο 69′, όταν στη θέση του πέρασε ο Ρέαμπτσουκ.

Απολαύστε τα γκολ του Μαρσέλο…

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Ολυμπιακός: Τα δύο γκολ του Μαρσέλο και η αποθέωση από τον κόσμο», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.