ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Αϊντχόφεν – Ολυμπιακός: Πάλι ο Ζαχάβι με φάουλ και 2-0 (vid)

Αϊντχόφεν - Ολυμπιακός: Δεύτερο γκολ από τον Ζαχάβι στον αγώνα...

Αϊντχόφεν – Ολυμπιακός: Αρκετά τα λάθη από τον Ολυμπιακό στο πρώτο ημίχρονο.

Αϊντχόφεν – Ολυμπιακός: Δίνοντας στον Ζαχάβι το δικαίωμα να σημειώσει και δεύτερο γκολ στο ματς, φτάνοντας τα τέσσερα σε τρία ημίχρονα του ζευγαριού!

Αρχικά στο 23′ ο Ισραηλινός επιθετικός έκανε το 1-0 στον αγώνα.

Αλλά στο 43′ ο Ελ Αραμπί έκανε το φάουλ ακριβώς έξω από τη μεγάλη περιοχή του Σα, σε ελάχιστα πλάγια θέση αριστερά.

Την εκτέλεση ανέλαβε στο 44′ ο Ζαχάβι και με απευθείας εκτέλεση, έστειλε την μπάλα στα δίχτυα για το 2-0 στον αγώνα! Ένα σκορ πρόκρισης για τους Ολλανδούς, το οποίο έπιασαν από το πρώτο ημίχρονο…

Δείτε το γκολ των Ολλανδών για το 2-0…

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Αϊντχόφεν – Ολυμπιακός: Πάλι ο Ζαχάβι με φάουλ και 2-0 (vid)», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.