ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Άστον Βίλα – Ολυμπιακός: Τρέλα – Τέσσερα γκολ στη Βίλα ο Ολυμπιακός και τώρα μένει η ρεβάνς

Τώρα μένει η ρεβάνς του Γεώργιος Καραϊσκάκης, όπου ο Ολυμπιακός έχει ένα προβάδισμα δύο τερμάτων επί των Άγγλων.

Το ζήσαμε και αυτό, να βάζει τέσσερα γκολ στη Βίλα ο Ολυμπιακός μέσα στην Αγγλία και τώρα μένει η ρεβάνς του Γεώργιος Καραϊσκάκης για να βρεθεί στον τελικό της OPAP Arena.

Τι να πει κανείς για το 2-4 του Ολυμπιακού στο Βίλα Παρκ επί της Άστον Βίλα.

Ο Αγιούμπ Ελ Κααμπί με τρία γκολ (16ο, 29ο και 56ο λεπτό) υπέγραψε τη νίκη του Ολυμπιακού ενώ διαστάσεις θριάμβου έδωσε ο Σαντιάγκο Έσε στο 67ο λεπτό κάνοντας το 2-4.

Τα γκολ για την Άστον Βίλα ο Γουότκινς στο 46 και ο Ντιαμπί στο 52, με τους Άγγλους να ισοφαρίζουν σε 2-2 για τέσσερα λεπτά, ώσπου να γίνει το πέναλτι σε κεφαλιά του Ρέτσου, η οποία βρήκε σε χέρι αντιπάλου.

ΣΤΟΙΧΗΜΑ ΧΩΡΙΣ ΡΙΣΚΟ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ!

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Άστον Βίλα – Ολυμπιακός: Τρέλα – Τέσσερα γκολ στη Βίλα ο Ολυμπιακός και τώρα μένει η ρεβάνς», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.
Διονύσης Αντωνέλλος

Ξεκίνησα με το blogging. Mετά με κέρδισε το ραδιόφωνο και αργότερα με νίκησε η τηλεόραση. Ενδιαφέρον για ότι συμβαίνει στα ελληνοτουρκικά. Τυχερός που γνώρισα κάποιους ανθρώπους και με έκαναν καλύτερο άνθρωπο.