ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Ολυμπιακός – ΑΕΚ: Έκανε αλλαγές και αμέσως 1-0! (vid)

Μπήκε νωρίς γκολ στο δεύτερο μέρος του ματς Ολυμπιακός - ΑΕΚ...

Ό,τι δεν είδαμε στο πρώτο ημίχρονο του αγώνα, Ολυμπιακός – ΑΕΚ, το είδαμε στο δεύτερο και μάλιστα γρήγορα!

Δεν είχε γκολ ο αγώνας Ολυμπιακός – ΑΕΚ στο πρώτο ημίχρονο, αλλά με την έναρξη του δεύτερου μέρους ο Πέδρο Μαρτίνς προχώρησε σε τρεις αλλαγές.

Μπήκαν οι Εμβιλά, Μπρούμα, Χασάν και αμέσως ο Ολυμπιακός έγινε πιο επιθετικός και κινητικός στον αγωνιστικό χώρο. Κάτι το οποίο μάλιστα «μεταφράστηκε» αμέσως και σε γκολ στο ματς!

Μόλις στο 50′ οι «ερυθρόλευκοι» μπόρεσαν να πάρουν κεφάλι στο σκορ.

Κάθετη μπαλιά του Μασούρα για τον Ελ Αραμπί. Ο Μαροκινός μπήκε από τ’ αριστερά μέσα στην περιοχή. Είδε τον Μπρούμα στο πέναλτι και του γύρισε την μπάλα. Ο Πορτογάλος εξτρέμ ήταν μόνος του με τον Αθανασιάδη και πλάσαρε για το 1-0!

Δείτε το γκολ του Ολυμπιακού…

Ο Μαρτίνς ξέρει να επιβραβεύει

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Ολυμπιακός – ΑΕΚ: Έκανε αλλαγές και αμέσως 1-0! (vid)», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.