ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Ολυμπιακός – Αστέρας Τρίπολης: Έκανε… σεφτέ ο Σωκράτης και 1-0! (vid)

Το πρώτο του γκολ σημείωσε ο Σωκράτης Παπασταθόπουλος, στο ματς Ολυμπιακός - Αστέρας Τρίπολης...

Είχε γκολ από νωρίς στο δεύτερο ημίχρονο του ματς Ολυμπιακός – Αστέρας Τρίπολης.

Το πρώτο μέρος του αγώνα Ολυμπιακός – Αστέρας Τρίπολης, έμεινε στο 0-0 αλλά στο δεύτερο ημίχρονο οι «ερυθρόλευκοι» κατάφεραν να ανοίξουν το σκορ.

Νωρίς μάλιστα ο Ολυμπιακός μπόρεσε να πάρει κεφάλι στο σκορ, καθώς στο 52′ έγινε το 1-0 στο Καραϊσκάκη.

Μάλιστα σκόρερ ήταν ο Σωκράτης Παπασταθόπουλος, ο οποίος σημείωσε το πρώτο του γκολ με την ερυθρόλευκη φανέλα.

Εκτέλεση κόρνερ του Βαλμπουενά, ο Σουάρεθ προσπάθησε να διώξει, με την μπάλα όμως να πηγαίνει στον Σωκράτη, ο οποίος με το κεφάλι την έστειλε στα δίχτυα του Τσιφτσή!

Αναγκαστική αλλαγή για Αβραάμ

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Ολυμπιακός – Αστέρας Τρίπολης: Έκανε… σεφτέ ο Σωκράτης και 1-0! (vid)», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.