ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Ολυμπιακός: Ο χαρούμενος Γκιλιέρμε (photo)

Ο Ολυμπιακός στην αναμέτρηση με τον Ατρόμητο έμεινε πίσω στο σκορ με 0-1 στο ημίχρονο, αλλά με την είσοδό του στο δεύτερο ισοφάρισε αμέσως. Ο Γκιλιέρμε Τόρες ήταν αυτός ο οποίος έκανε το 1-1 στην αναμέτρηση του πρωταθλήματος. Ο Βραζιλιάνος μέσος των «ερυθρόλευκων» το πανηγύρισε αρκετά, αφού το ψάχνει αρκετές φορές το γκολ και απέναντι...

Ο Ολυμπιακός στην αναμέτρηση με τον Ατρόμητο έμεινε πίσω στο σκορ με 0-1 στο ημίχρονο, αλλά με την είσοδό του στο δεύτερο ισοφάρισε αμέσως. Ο Γκιλιέρμε Τόρες ήταν αυτός ο οποίος έκανε το 1-1 στην αναμέτρηση του πρωταθλήματος.

Ο Βραζιλιάνος μέσος των «ερυθρόλευκων» το πανηγύρισε αρκετά, αφού το ψάχνει αρκετές φορές το γκολ και απέναντι στον Ατρόμητο ήταν και σημαντικό καθώς με τη δική του ισοφάριση έδωσε και το έναυσμα για την ανατροπή ώστε ο Ολυμπιακός να κατακτήσει τη νίκη με 2-1.

Το χάρηκε αρκετά ο ίδιος το γκολ του και το έδειξε και στα social media, δημοσιεύοντας το βίντεο με το γκολ που σημείωσε με το κεφάλι, γράφοντας σχόλιο:

«Τι γκολ. Ναι. Χαρούμενος γι’ αυτό»…

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Ολυμπιακός: Ο χαρούμενος Γκιλιέρμε (photo)», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.