ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ: Ο Εμβιλά σκοράρει και φέρνει στα ίσια το ματς (vid)

Ο Ολυμπιακός έφερε στα... ίσια τον τελικό του Κυπέλλου Ελλάδας κόντρα στον ΠΑΟΚ, με το... καλημέρα στο δεύτερο ημίχρονο.

Ο Ολυμπιακός έφερε στα… ίσια τον τελικό του Κυπέλλου Ελλάδας κόντρα στον ΠΑΟΚ, με το… καλημέρα στο δεύτερο ημίχρονο.

Ο Ολυμπιακός μπήκε πολύ δυνατά στο δεύτερο ημίχρονο στον τελικό για το Κύπελλο Ελλάδας και κατάφερε να φέρει το ματς στα ίσια πολύ νωρίς κόντρα στον ΠΑΟΚ.

Ο Φορτούνης που πέρασε ως αλλαγή στο ημίχρονο στη θέση του Μπρούμα, εκτέλεσε ένα κόρνερ στο 50ο λεπτό, με τον Εμβιλά να βρίσκεται μόνος στη μικρή περιοχή και να σκοράρει με πλασέ ανενόχλητος κάνοντας το 1-1.

Θυμίζουμε πως ο Βιεϊρίνια ήταν αυτός που στο 35′ άνοιξε το σκορ μετά από εύστοχη εκτέλεση πέναλτι.

Δείτε το γκολ της ισοφάρισης:

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ: Μεγάλη στιγμή και δοκάρι ο Σβιντέρσκι (vid)

Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ: Μεγάλη απόκρουση του Πασχαλάκη σε ευκαιρία του Μπρούμα (vid)

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ: Ο Εμβιλά σκοράρει και φέρνει στα ίσια το ματς (vid)», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.