ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

Παναθηναϊκός Κ15: Ήττα στην Τρίπολη (vid)

Η ομάδα του Θωμά Μαυρουδή έχασε 1-0 από τον Αστέρα

Τη δεύτερη ήττα του στη φετινή Super League Κ15 γνώρισε ο Παναθηναϊκός, ο οποίος λύγισε 1-0 από τον Αστέρα στην Τρίπολη.

Οι «πράσινοι» είχαν δοκάρι στο α’ ημίχρονο, εν αντιθέσει με τους γηπεδούχους που αποδείχθηκαν πιο εύστοχοι στο 53ο λεπτό.

Ο Καντέλης έκλεψε την μπάλα, βγήκε στην κόντρα, κρέμασε τον τερματοφύλακα του Παναθηναϊκού και χάρισε τη νίκη στον Αστέρα.

Πλέον, η διαφορά του πρωτοπόρου Παναθηναϊκού από τον Ολυμπιακό μειώθηκε στους 4 βαθμούς (σ.σ. με ματς λιγότερο οι «ερυθρόλευκοι»).

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Παναθηναϊκός Κ15: Ήττα στην Τρίπολη (vid)», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.