ΠΑΟΚ-Λαμία – «Φούντωσε» το Twitter για την οδυνηρή ισοπαλία και τα 13 λεπτά καθυστερήσεις

Πώς σχολίασε το Twitter τη «γκέλα» του ΠΑΟΚ στη Λαμία, αλλά και τα πολλά λεπτά καθυστερήσεων που κρατήθηκαν.

Ο ΠΑΟΚ απέσπασε οδυνηρό 1-1 στη Λαμία για την 7η αγωνιστική των πλέι οφ της Super League, ισοφαρίζοντας μάλιστα στο 10 λεπτό των καθυστερήσεων, από τα 13 που κράτησε συνολικά ο διαιτητής Αλέξανδρος Κατσικογιάννης. Το ματς στη Λαμία έγινε κορυφαίο τρεντ στο Twitter με τα σχόλια να… δίνουν και να παίρνουν.

Δείτε παρακάτω τα πιο χαρακτηριστικά σχόλια για το ΠΑΟΚ-Λαμία

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «ΠΑΟΚ-Λαμία – «Φούντωσε» το Twitter για την οδυνηρή ισοπαλία και τα 13 λεπτά καθυστερήσεις», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.