ΠΑΟΚ

ΟΦΗ – ΠΑΟΚ: Ο Σφιντέρσκι στοχεύει σωστά και ανοίγει το σκορ για το 0-1 (vid)

Ο ΠΑΟΚ σκόραρε με τον Σφιντέρσκι κόντρα στον ΟΦΗ, κάνοντας το 0-1.

Ο ΠΑΟΚ πήρε το προβάδισμα κόντρα στον ΟΦΗ, με τον Κάρολ Σφιντέρσκι να εκτελεί σωστά αυτή τη φορά για το 0-1 στο 15ο λεπτό.

Ο Κάρολ Σφιντέρσκι έχασε δύο τεράστιες ευκαιρίες για να ανοίξει το σκορ με το «καλησπέρα». Τρίτη και…φαρμακερή για τον Πολωνό φορ.

Ειδικότερα, ο επιθετικός των φιλοξενούμενων, σε μια φάση που θύμισε αυτή του πρώτου λεπτού, ο Ζίβκοβιτς έβγαλε τη σέντρα και ο Σφιντέρσκι έστειλε τη μπάλα στα δίχτυα με κεφαλιά από κοντά. Νωρίτερα, ο Βιειρίνια απομάκρυνε πάνω στη γραμμή πλασέ του Ντουρμισάι.

Παρακολουθήστε το live της αναμέτρησης.

Δείτε το πρώτο γκολ της αναμέτρησης:

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «ΟΦΗ – ΠΑΟΚ: Ο Σφιντέρσκι στοχεύει σωστά και ανοίγει το σκορ για το 0-1 (vid)», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.